Finalistky Bukóza Holding Miss Domaša 2010 predstavil Ivan Tásler


Rekreačná oblasť Nová Kelča podľahla charizmatickej atmosfére Bukóza Holding Miss Domaša 2010 už v piatok, kedy odpálili zábavu Popcorn Drama, Peter Bič Project, LeRa a Metropolis. Energia v publiku pulzovala na maxime pri koncerte headlinera večera IMT Smile a práve frontmen kapely Ivan Tásler predstavil tancujúcemu davu zostavu dvanástich finalistiek. Party na pódiu sa začala pred skladbou Mám krásny deň. Motívom pre tanečnú žúrku sa stal aktuálny hit Waka Waka, ktorý má na svedomí Shakira. „Už dva roky pred piesňou Mám krásny sen hrám na ukulele alebo guitalele skladbu od iného interpreta, pričom v minulosti sme zahrali Roya Orbisona, Tublatanku, Sľúbili sme si lásku alebo Voda, čo ma drží nad vodou. Minule som išiel domov zo štúdia v Dúbravke a v rádiu práve hrali Shakiru. Okamžite som si povedal, že to bude ďalšia skladba do nášho play listu. Na druhý deň som ju zahral na koncerte a ľudia sa hneď chytili,“ opísal príbeh Waka Waka v podaní IMT Smile Ivan Tásler.

Finalistky Bukóza Holding Miss Domaša 2010 absolvovali v priebehu piatka fotenie na móle, motorovom člne a vodných skútroch pod taktovkou skúseného fotografa Petra Ivana. Počas koncertu IMT Smile sa však už bavili v stane vedľa pódia a ich prítomnosť inšpirovala I. Táslera k spontánnemu nápadu pozvať finálovú dvanástku medzi kapelu. Dievčatá si prítomnosť chlapcov zo skupiny naozaj užívali a okamžite rozbalili módnu prehliadku. „Mám rád neplánovanú zábavu, pri ktorej sa ľudia roztancujú. Keď som videl baby vedľa pódia, zavolal som ich k nám a musím povedať, že boli veľmi milé. Iba som hral a nechal na nich, čo urobia. Reagovali naozaj výborne, pretože si pohotovo zorganizovali vlastnú módnu prehliadku,“ usmieval sa I. Tásler.

Sobotňajšie finále bude moderátorsky režírovať trio Michal Hudák – Štefan Skrúcaný – Marián Čekovský. Traja mušketieri si nepripravili prekvapenie iba pre finalistky, ale aj pre publikum, v ktorom budú počas jednotlivých vstupov hľadať speváka pre svoju imaginárnu skupinu. K skvelej východniarskej zábave sa svojim vystúpením pridajú ešte v úvode večera Mloci a po slávnostnom ohňostroji Chiki Liki Tu-A s Heľeninými očami. Vo finále sa dievčatá predstavia v troch disciplínach – mladá móda, promenáda v plavkách a večerné šaty. „Porota to tento rok bude mať určite ťažké. Svoju favoritku si však nájde každý návštevník,“  sľubuje Z. Hubáček. Finalistka, ktorá najviac zaujme porotu, získa okrem titulu Bukóza Holding Miss Domaša 2010 tiež zájazd od spoločnosti Koala Tours, oblečenie od spoločnosti Esoline, značkovú kozmetiku a ďalšie hodnotné ceny.

via Imrich Makó