Finále! Posledná časť SIGNAll_FM kompilácie je tu!


Tak a máme tu finále! Posledná časť SIGNAll_FM kompilácie je tu! Ak ste doteraz čakali na neurofunk, práve ste sa dočkali! Celých 15 trackov dnes zadarmo na stiahnutie. Môže byť? Veríme, že sa vám naše darčeky páčili. Skvelý nový rok všetkým!

O čo ide? Pripravili sme pre vás až 9-dielnu vianočnú kompiláciu plnú drum&bassu úplne zadarmo! Čaká na vás vyše 100 trackov a to už je čo povedať. Každý deň jeden diel kompilácie až do konca roka! Vianoce so SIGNAll_FM trvajú proste dlhšie :-)

PS: Ak vám chýba niektorý z predchádzajúcich dielov SIGNAll_FM vianočnej drum&bassovej kompilácie, stiahnite si ho. Spolu ich je až 9!

SŤAHUJ: SIGNALL_FM – VIANOCE 2010 – NEUROFUNK DRUM & BASS

Tracklist:

01. Bes Cobalt – Human (Receptor Remix)
02. Dyamorph – Hen Coop
03. Dyamorph – Hornet
04. Eurythmics – Sweet Dreams (Noisia Remix)
05. Flame & Kano – Source Code
06. Icicle – Time To Remember (Maztek Remix)
07. Kaiza & Murdok – Zardoz
08. Paralyzah – Mar Adentro
09. Paul Reset & Velocet – Awaken Life
10. Quemists – Your Revolution (Album Version)
11. Receptor – East Electra (VIP)
12. Receptor – Summer Ends (Victor Tsoy Tribute)
13. The Chiller – The Crab
14. Zeal & Litta – Parental Consent
15. Zeal & Litta – See You Next Tuesday

SIGNAll_FM je pravidelná dvojhodinová drum&bassová show dja Lixxa na Rádiu_FM. Aktuálne vysielanie počúvajte každý týždeň v nedeľu od 22:00 – 00:00 na niektorej z frekvencií Rádia_FM, prostredníctvom internetového streamu, alebo iPhone aplikácie. K dispozícii je aj webkamera, kde môžte celé vysielanie sledovať. Nestihli ste počúvať naživo? Je tu podcast! Kompletné informácie o relácii, archív starších vydaní, tracklisty, či rôzny bonusový materiál hľadajte na webe!

via http://www.signallfm.sk / http://www.radiofm.sk