Festivalových divákov čaká americká Papučová noc


Papučová noc so Zlatým Bažantom odštartuje v piatok večer. Tento rok sa bude premietať až po ukončení bratislavskej časti MFF Bratislava z 12. na 13. novembra. Lístky sú už v predpredaji!

Ani tento rok nebude na MFF Bratislava chýbať obľúbená Papučová noc so Zlatým Bažantom. Kinosála 3 bude patriť americkým filmom, ktoré tento rok ovládli Benátky. Mesto, napínavý lúpežný triler z Bostonu s Benom Affleckom pred kamerou i na režisérskej stoličke, mal v Benátkach tento rok premiéru. Nasledovať bude víťaz najstaršieho filmového festivalu, Somewhere od Sophii Coppola – jemný, no srdcervúci portrét vyhasnutej hollywoodskej hviezdy s dávkou melanchólie i humoru. Poslednú bratislavskú festivalovú noc uzatvorí jeden z najočakávanejších filmov tohto roka, Rodriguezova béčková šialená jazda Machete, ktorá otvárala Benátky ako polnočný film.

V Kinosále 2 hneď na úvod zdvihne divákom adrenalín americký film o extrémnych lyžiaroch a snowboardistoch Revolver, ktorý do programu dodal portál Freeskier.sk. Skupina špičkových športovcov vezme divákov okolo sveta, na svahy Kanady, Francúzska, Rakúska, Japonska a USA. Chlapci (nielen) na snehu ukážu neskutočné akrobatické kusy nakrútené cez skúsené oko bývalého profesionálneho lyžiara Johnnyho Decesare. Nasledovať bude hororový triler The Box Richarda Kellyho (Donnie Darko) o záhadnej krabici s tlačítkom, ktoré jedným prináša bohatstvo a druhým smrť. Posledný slot nad ránom patrí filmovému magazínu Kinema.sk, ktorý do programu zaradil blockbuster od Christophera Nolana Počiatok – radíme divákom nezaspať, aby im niekto nevykradol spomienky.

Cena lístka je 6,80.- EUR. Lístky na Papučovú noc nie je možné získať na žiadny typ akreditácie ani permanentky, iba kúpou v priamom predaji.

via http://www.iffbratislava.sk