Festival Votvírák


Ve dnech 11. – 13. 6. 2010 se uskuteční na letišti Boží Dar ve  středočeských Milovicích další ročník největšího multižánrového hudebního festivalu v České republice – Festival Votvírák.

Festival Votvírák je největší český multižánrový hudební festival (zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení zejména českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení). Ve dnech 11. až 13. června 2010 oficielně otevře českou letní festivalovou sezónu na letišti Boží Dar ve  středočeských Milovicích již jeho 4. ročník.

Na třech pódiích bude diváky bavit až 500 účinkujících. Jako již tradičně bude k vidění rozmanitý a kvalitní hudební program (v roce 2008 např. skupina Kabát, v roce 2009 Lucie Bílá, Michal David, letos Olympic, No Name, Čechomor, Wohnout, UDG, Mig 21, Tublatanka, Aleš Brichta s AB Bandem, Krucipusk, Doga, Legendy, Tomáš Klus, Xindl X, Anna K a mnozí další). Festival nabízí velmi silný lineup také pro fanoušky hip hopu.
Na samostatné stage ve specielní zoně uprostřed stánků s hip hopovým vybavením a občerstvením se postupně představí v průběhu celého festivalu návštěvníkům prakticky kompletní špička česko slovenské hip hopové scény. Festival Votvírák uvede jména, jako například BPM, PSH, PIO Squad, ale také slovenské Rytmus + Kontrafakt nebo Moju Reč.

Kromě vlastního hudebního programu bude nabídnut i bohatý doprovodný program tak, aby zde našli zábavu všichni návštěvníci festivalu. Jde především o Palace Cinemas kino, Adrenalin Camp, Game Zone i Dětský koutek. Přímo u hlavního vstupu do areálu festivalu budou stejně jako v loňském roce rozmanité pouťové atrakce.

Velkým lákadlem pro návštěvníky festivalu je každoročně možnost zakoupení vstupenek na další festivaly i jiné kulturní akce, často s obrovskou slevou až 80 %. Velké množství vstupenek bude připraveno již v pátek 11.6. také letos ve zvláštní prodejně přímo v areálu festivalu.

K dispozici návštěvníkům festivalu bude rovněž rozsáhlé parkoviště, stanové městečko a nepřeberné množství jídla i pití, jakož i komerčního festivalového zboží po celou dobu konání festivalu.

http://www.votvirak.cz

via votvirak.cz