Festival delikátních chutí, které zůstanou s vámi


Milovníci vybraných chutí si přijdou na své 10. září na Novoměstské radnici v Praze. Jako třešnička na dortu mezi mnoha food akcemi bude Festival delikátních chutí… kde si každý najde tu svou.

Chybět nebudou sladké i pikantní pochoutky, exotické speciality, čerstvé i naložené dobroty, domácí i zahraniční recepty a spoustu dalšího. To vše budete moci zapít pivním speciálem, lahodnou kávou, domácí limonádou nebo příjemným vínem.
A co dalšího vás na jednodenní přehlídce vybraných chutí čeká?
„Mnozí vystavovatelé budou mít mimo jiné připravené menší degustační porce, které si návštěvníci mohou odnést také s sebou a vychutnat si je třeba později s přáteli nebo v kruhu rodinném.“ seznamuje s letošní festivalovou novinkou produkční Zuzana Menhartová.
„K prodeji budou výběrem například vynikající dezerty, ústřice a mušle, pastrami, pickles, chilli pochoutky, tyrolské speciality, výběrová čokoláda, francouzské quiche, domácí marmelády, karamel…“ láká na prodej hotových produktů produkční Menhartová.
Přijďte ochutnat od všeho trochu a seznámit se s novými kombinacemi chutí, které pak u vás na talíři budou jako doma. Krásné historické prostory Novoměstské radnice, kde se Festival delikátních chutí koná, atmosféru akce doplní a podtrhnou.

KDY: sobota 10. 9. 2016, 10:00 – 18:00 hod
KDE: Novoměstská radnice, Karlovo náměstí 1, 120 00 Praha 2

Vstup je zdarma.

Více informací najdete na http://www.nrpraha.cz