FAT BEAT – dnb*dubstep*breakz – dnes v bratislavskom klube Radost


Otec bookingu Spiral a hlavný šéfkuchár Kubo si na svoj party večer Fat Beat prizval bratranca v beate a brata v rodine Spiral degustátora-fajnšmekra Good Mood-a. V jedálnom lístku sa môžete dočítať, „že beaty budu tučné a príjemne prepečené, servírované s ľahkosťou thajského chrliča bengálskych ohňov a krotiteľa pomstiteľa s píšťalou.“

Špecialitou šéfkuchára pre tento večer bude marinovaný Good Mood na víne, ktorý vám naloží plný tanier dubstep-u, breakbeat-u, twostep-u so špetkou drum and bass-u, všetko náležite ochutené znamenitými DJ zručnosťami.

Hlavný chod bude už tradične jemne prepečený Dj Kubo, ktorý sa postará o to, aby ste dostali svoju pravidelnú dávku chutného, výživného a najmä tučného drum and bass-u. Nechajte si však ešte miesto na dezert, pretože ten vám naservíruje mladý cukrár Morte zo Spiralu, ktorý rozhodne nebude šetriť či už polevou, šľahačkou alebo nebodaj nutelou s banánmi a sladučkými jahodami.

Vážení stravníci, máte sa veru na čo tešiť, ale pozor, majte na pamäti, že na akcii Fat Beat sa polovičné porcie nepodávajú (a stravenky tiež radšej nechajte doma)!

Odštartujte svoj víkend už dnes!

Tešíme sa na Vás!

via Morte + Good Mood