Factory Fashion Market nabídne ochutnávku z nezávislé módy


Zajímá vás, kdo vyrobil věc, kterou si kupujete? Hledáte něco zajímavého a jedinečného na sebe? Chcete si během nákupů odpočinout a načerpat inspiraci z kreativní atmosféry? Pak zkuste místo návštěvy nákupního centra zajet 18.-20.února do Brna na Factory Fashion Market – největší trh nezávislé módy a šperku na Moravě.

Své výrobky zde budou osobně prezentovat a prodávat módní návrháři a designéři z České republiky i Slovenska. Určitě zaujmou moderní a skvěle ušité tašky Dara bags, svěží trička LoveMusic, origami šperky z japonského papíru Ookami no hime, korzety Jany Thal nebo šperky z křišťálové pryskyřice Art Chiara. S tvůrci budete moci osobně probrat jejich práci i jejich výrobky, popřípadě si nechat vyrobit něco na zakázku.

Třetí díl Factory Fashion Marketu proběhne pod heslem Totally Addicted to Fashion v brněnském multikulturním domě Stadion na Kounicově 22. V sále budou hrát DJs Peter Pea a W.Dj, v kavárně nabídne své pověstné zákusky kulinářské duo Kokino. V pátek a v sobotu se v osm hodin večer můžete těšit na módní přehlídky a po desáté hodině se rozjede Perverse Reverse párty. Celou akci pořádá obchod LoveMusic.cz, vstup na trh i následnou párty bude zdarma. Více informací najdete na http://www.factoryfashion.cz.

via factoryfashion.cz