Ear-Gasmic „Slovak Edition“ s DJane NIFRA: Záverečné informácie


27. september sa nám nezadržateľne blíži a spolu s týmto dátumom aj trancová klubová show Ear-Gasmic „Slovak Edition“. Preto vám teraz prinášame posledné podstatné informácie k tomuto eventu, ktorý už najbližšiu sobotu v Bratislave predstaví ako headlinera najúspešnejšiu slovenskú DJku NIFRU.

Brány klubu UHU sa otvoria presne o 21:00 hod. Vstupenky za jednotnú cenu 7 € si budete môcť zakúpiť priamo na bráne pri vstupe do klubu.

Počas noci sa môžete tešiť na kvalitnú výpravnú show. Interiér klubu UHU sa zmení na nepoznanie. Čaká na vás vyšperkovaná svetelná a zvuková show, taktiež nebudú chýbať tradičné Ear-Gasmic dekorácie, na mieru vyrobené vizualizácie, intrá štartujúce DJov, výrazne posilnený zvukový a svetelný park vrátane laserov a ďalšie príjemné prekvapenia.

timetable

Ak ste užívateľmi facebooku a plánujete v sobotu 27. 09. 2014 na Ear-Gasmic zavítať, môžete sa pridať aj priamo do našej udalosti na FB https://www.facebook.com/events/578905232231701/?fref=ts prípadne na našu oficiálnu fan page http://www.facebook.com/eargasmic.official .

Pre návštevníkov, ktorí pricestujú zo zahraničia, prípadne nie sú z Bratislavy, sme prichystali menšiu mapku s vypísanými MHD spojmi ako sa na Šafárikovo námestie 79/7 do klubu UHU najľahšie dostať.

mapka