Ear-Gasmic prináša trance legendu Marka Sherry


Už. 24. 5. 2014 budete môcť zažiť v bratislavskom klube Batelier ďalšiu edíciu obľúbenej trancovej klubovky Ear-Gasmic, ktorej podtitul „The Rave Edition“ prezrádza v akom duchu sa bude niesť terajšia edícia.

Akcia prinesie opäť dva stage. Headlinerom nebude nikto iný ako trancová legenda Mark Sherry zo Škótska, ktorý na Slovensku vystúpi úplne po prvýkrát. Mark je známy prevažne jeho energicky ladenými setmi rovnako ako aj jeho vlastná produkcia, ktorá je taktiež orientovaná primárne na trance, resp. tech-trance.

Párty Ear-Gasmic tento rok oslavuje svoje 5. výročie a preto sme sa pri tejto príležitosti rozhodli zavolať práve legendu Marka Sherry.

Aj on tento rok oslavuje, avšak svoje 20. výročie ako DJ. Mark začal DJingovať v roku 1994 na miestnych rave parties v Škótsku a celý uplynulý rok zhromažďoval, triedil a digitalizoval mnohé staré tracky, ktoré v jeho začiatkoch hrával. Mnohé získaval priamo z platní, aby sa tak dopracoval k digitálnej podobe práve tých najstarších a najvzácnejších kúskov. Niektoré z nich samozrejme odznejú aj na jeho premiérovom vystúpení v Bratislave. Mark chce tak priniesť naspäť spomienky na tieto úžasné časy, ktoré ho inšpirovali ako DJa a neskôr aj ako i producenta. Preto ak ste v tejto dobe vyrastali, určite by ste si tento Ear-Gasmic nemali nechať ujsť. Za svoju 20 ročnú DJsku kariéru Mark precestoval celý svet a zahral si na väčšine známych a prémiových eventoch ako sú Qlimax, Trance Energy, Defqon 1, Q-Dance, Dance Valley, A State Of Trance, Luminosity Beach Festival, Trance Nation, Gatecrasher a mnohých ďalších. Mark Sherry si získal veľkú základňu fanúšikov aj vďaka jeho pravidelnej The Outburst Radioshow/Podcastu, ktorá mala a pravidelne máva mnoho guest mixov od DJov ako sú Ferry Corsten, Gareth Emery, Judge Jules, Arty, Lange, Rank 1, Andy Moor, Michael Woods, Sean Tyas, Orjan Nilsen, Paul Oakenfold, John ‘00’ Fleming a pod. V bratislavskom klube Batelier odohrá Mark Sherry svoj 2 hodinový set, ktorý bude kombináciou aktuálneho trancu a starých rave klasík.

Zvyšok line-upu doplní Nikolaj Hirič a.k.a. COLE, ktorý je známy prevažne vďaka svojej vlastnej rádio show Minimatica vysielanou aj na známom americkom tanečnom rádiu Digitally Imported ( http://www.di.fm/minimal ). COLE sa však tentokrát zhostí úlohy 30 minútového živo namixovaného Ear-GasmiXu, ktorý bude zložený zo super starých našliapnutých rave klasík. Na hlavnom stagi ďalej vystúpi obľúbený Joe Cormack z Českej republiky a domáci JoshJoy, Unbeat a Zolike.

O energické sety tak rozhodne nebude núdza a fanúšikovia známeho a obľúbeného „Who’s afraid of 138” budú v tento večer doslova vo svojom raji. Druhého HOUSE/PROGRESSIVE STAGU sa zhostí domáca obľúbená dvojica Smoly & Semtex, Pace To P.M. a Nasty Noise, takže návštevníci májovej edície Ear-Gasmicu si prídu rozhodne na hudobnú všehochuť.

K tomuto všetkému nebude samozrejme chýbať tradičná úroveň Ear-Gasmic párty, čiže obrovské Ear-Gasmic dekorácie, kvetinová výzdoba vo svojskom štýle a na mieru pripravené vizualizácie, či špeciálne intrá štartujúce DJov.

Vstupné vo výške 8 € si budete môcť zakúpiť v deň akcie priamo na bráne do priestorov klubu. Preto ak plánujete prísť, môžete sa pridať už teraz do našej udalosti na facebooku:
https://www.facebook.com/events/132142300289528/

Záverečné info k akcii spolu s presným timetable DJov vám prinesieme v našej finálnej newske už budúci týždeň. Desire to trance!

Ear-Gasmic: „The Rave Edition“ – 24. 05. 2014
Miesto: klub Batelier: Underground Deluxe, Továrenská 14, 811 09 Bratislava
Start: 21:00 hod., End: 05:00
Line-up: MAINSTAGE: MARK SHERRY (UK), Joe Cormack (CZ), Unbeat, JoshJoy, Zolike,
Ear-GasmiX by Dj Cole (30 minutes of rave/trance classics), HOUSE & PROGRESSIVE STAGE: Smoly & Semtex, Pace To P.M., Nasty Noise
Entry: 8 €
Event: https://www.facebook.com/events/132142300289528/
Web: http://www.egevents.sk, http://www.ear-gasmic.com
Ear-Gasmic fan page: https://www.facebook.com/eargasmic.official