Ear-Gasmic „Damaged Edition“ prináša britskú hviezdu Jordana Suckley


Už. 05. 09. 2015 na vás čaká ďalšia veľká edícia obľúbenej trancovej klubovky Ear-Gasmic v bratislavskom klube UHU. Na Slovensku sa tak predstaví úplne po prvý krát britská hviezda Jordan Suckley.

Ako rezident prestížnej stanice BBC Radio 1 si počas svojej kariéry získal mnoho fanúšikov. Zahral si po celom svete na celom zástupe tých najvýznamnejších akcií – za zmienku stoja napr. Creamfields, Cream Ibiza, Full On Ferry Ibiza, Global Gathering, na viacerých A State Of Trance, Luminosity Beach Festival a pod. Ľudia ho pre jeho charizmatické vystupovanie doslova milujú. Zlomom v jeho kariére bol track vydaný spoločne so Simonom Pattersonom „Vanilla“ na Spinnin’s Reset Record. Práve táto skladba urobila z Jordana Suckley hviezdu svetového formátu, ktorú si všimli i ostatní rešpektovaní DJi a producenti. Medzi nimi aj Paul Van Dyk, s ktorým má už aj spoločný track nazvaný City Of Sound, ktorý sa nachádza aj na Paulovom poslednom albume Politics of Dancing 3.

PVD ho pravidelne zaraďuje do line-upu svojej Vandit Night. Tešiť sa tak môžte na vynikajúce pecky z produkcie Jordana Suckley ako sú Fight Another Day, Contaminated, Droid, HELP!, Who Cares, Medic, Elation, Santa Cruz, Centipede, Access, Sunkissed, Elation, Thunder, 23!, Jet2 Hell, Spooked, Flames!, Patience, Vermin, Vanilla, City Of Sound a mnohé ďalšie vrátane jeho početných remixov!

Podtitul akcie nesúci názov „Damaged Edition“ bol inšpirovaný hudobným vydavateľstvom, ktoré založil samotný headliner tejto edície – Jordan Suckley. Zároveň sa tak všetci môžete pripraviť, že budete po tejto párty poriadne „Damaged“ nakoľko pre vás budú nachystané tvrdšie beaty.
Akcia prinesie opäť dva stage, takže počas celej noci očakávajte pestrý prierez viacerých hudobných žánrov ako tomu bolo aj na májovej edícii.

Na hlavnom stagi opäť nebudú chýbať na mieru vyrobené intrá štartujúce DJov, vizualizácie, sound & light show, dekorácie a taktiež špeciálny vinyl classics set (Ear-GasmiX), ktorého sa zhostí dvojica Richie Booth z UK a domáci COLE v ich spoločnom back2back sete. Tí na marcovej edícii zožali so svojim old school setom skutočne veľký úspech.

Juraj Bagin alias Jaccob pre túto edíciu exkluzívne zložil oficiálnu Ear-Gasmic hymnu, ktorú už čoskoro zverejníme na našej oficiálnej fan page na facebooku – https://www.facebook.com/eargasmic.official . Jaccob si tu zahrá na obidvoch stagoch, kde na hlavnom vystúpi v rámci warm-up setu a na barovom stagi v back2back sete s angličanom Richie Boothom.
V úlohe predskokana headlinerovi Jordanovi Suckley sa predstaví DJka a producentka z južnej Austrálie – Janina T, ktorá si na Slovensku zahrá taktiež úplne po prvýkrát.

Janina bola súčasťou skupiny Polyamoris, s ktorou zažila počas uplynulých rokov mnoho úspechov vďaka početným trackom a remixom. Nedávno vydala 2 vlastné tracky na Recoverworld group a čoskoro ďalší vrátane samotného remixu.

Každý mesiac vedie svoju radio show na Trance-Energy rádiu a jej vystúpenia prevažujú práve v Austrálii, kde si zahrala na eventoch ako napr. Play, Summerdayze a supportovala DJom ako sú napr. Richard Durand, Jeroma Isma-ae či Jorn Van Deynhoven. Hudba je pre ňu skutočnou vášňou, od hrania na klavíri až po samotnú produkciu tvrdších štýlov hudby. Štýl trancu, ktorý obľubuje vždy patril medzi tie tvrdšie stránky.
Support Jordanovi ďalej doplní obľúbená Kristy Jay, ktorú už návštevnici dobre poznajú z predošlých edícií.

Noc na hlavnom stagi tentokrát zakončí rezident Zolike.
Na druhom bar stagi bude okrem trancu tentokrát výrazne dominovať techno. Práve o techno sety sa postará tretia dáma v line-upe SIONNI, ktorá si užije v rámci Ear-Gasmicu svoju premiéru.

Spolu s ňou aj FENEX z Rakúska, ktorý návštevníkov technom tiež nebude šetriť a úplny záver noci zaklincuje hardtechnom Wireez. Na úvod si v rámci bar stagu zahrá Cole s jeho old school warm-up setom a energický tech-trance neskôr doplní vo svojom sete aj rezident Unbeat. O poriadnu porciu zábavy tak rozhodne núdza nebude. Celkovo tak line-up Ear-Gasmic “Damaged Edition” bude hostiť 4 medzinárodných DJs, 2 z UK, 1 z Austrálie a 1 z Rakúska.
Vstupné vo výške 12 € si budete môcť zakúpiť v deň akcie priamo na bráne do priestorov klubu. Preto ak plánujete prísť, môžete sa pridať už teraz do našej udalosti na facebooku, kde aktuálne prebieha aj súťaž o 2 vstupy zdarma: https://www.facebook.com/events/1446991798950415
Záverečné informácie k akcii spolu s presným timetable DJov vám prinesieme v našej finálnej newske už čoskoro. DESIRE TO TRANCE !

Ear-Gasmic: „Damaged Edition“ – 05. 09. 2015
Miesto: klub UHU, Šafárikovo námestie 79/7, Bratislava
Start: 21:00 hod., End: 06:00
Line-up: Main stage: JORDAN SUCKLEY (UK), Janina T (AU), Kristy Jay, DJ Jaccob, Zolike, Richie Booth b2b Cole at Ear-GasmiX (special vinyl classics set) / Bar stage (trance & techno): Fenex (AT), Sionni, Wireez, Unbeat, Cole, Jaccob b2b Richie Booth
Entry: 12 €
Event: https://www.facebook.com/events/1446991798950415
Web: http://www.egevents.sk, http://www.ear-gasmic.com, http://www.facebook.com/uhuclubbratislava
Ear-Gasmic fan page: https://www.facebook.com/eargasmic.official