Ear-Gasmic “15 YEARS OF TRANCE EDITION” prináša The Thrillseekers (UK) a Ronald Van Gelderen (NL): Záverečné informácie


7. máj sa nám nezadržateľne blíži a spolu s týmto dátumom aj trancová dvoj-stage-ová klubová show Ear-Gasmic „15 YEARS OF TRANCE EDITION“.
Teraz vám prinášame posledné podstatné informácie k tomuto eventu, ktorý už najbližšiu sobotu v Bratislave predstaví headlinera večera Steve Helstripa aka THE THRILLSEEKERS z Veľkej Británie. Ten sa na Slovensko vracia po dlhých 7 rokoch.

Brány klubu UHU sa otvoria presne o 21:00 hod. Vstupenky za jednotnú cenu 15 € si budete môcť zakúpiť priamo na bráne pri vstupe do klubu.
Ak ste užívateľmi facebooku a plánujete v sobotu 07. 05. 2016 na Ear-Gasmic zavítať, môžete sa pridať aj priamo do našej udalosti https://www.facebook.com/events/494331607358835/ prípadne na našu oficiálnu fan page http://www.facebook.com/eargasmic.official .
Našim druhým headlinerom bude RONALD VAN GELDEREN z Holandska, ktorý sa na Slovensko vracia po 6 rokoch.

Pre návštevníkov, ktorí pricestujú zo zahraničia, prípadne nie sú z Bratislavy, sme prichystali menšiu mapku s vypísanými MHD spojmi ako sa na Šafárikovo námestie 79/7 do klubu UHU najľahšie dostať.

mapka

Hlavný stage doplnia slovenské mená ako Noro Hadzi a z predošlých Ear-Gasmicov dobre známy Jaccob.

Druhý, tzv. UNBEAT B-DAY STAGE bude tentokrát patriť rezidentom párty Ear-Gasmic.

Náš hlavný rezident DJ Unbeat v túto noc oslavuje svoje narodeniny a tak sme si dovolili prizvať na jeho stage osvedčené mená, ktoré návštevníkom po hudobnej stránke určite neraz spôsobia dilemu, na ktorom z 2 stagov zotrvať. :-) Na Unbeatovom, doslova nabitom stagi vystúpi až 9 DJov. Noc rozbehne Ander Pastor. V classics sete sa tu predstaví Joe Cormack z Českej republiky, rovnako PACE TO P. M. nebude šetriť tvrdšími klasikami. Kristy Jay si tu užije svoju b2b premiéru s Richie Boothom z UK, ktorého ste na Ear-Gasmicu už v minulosti mohli zažiť a po dlhšom čase uvidíme v spoločnom sete aj obľúbenú dvojicu Unbeat & Zolike. Koniec noci následne zavŕšia tvrdšie techno beaty od krásnej DJky SIONNI a kvalitného rozbíjača WIREEZa. Akcia tak v klube UHU spolu prinesie 13 DJov na 2 stagoch, takže o poriadnu porciu zábavy rozhodne núdza nebude.
Záverom prinášame už len samotný časový line-up akcie. Odporúčame vám prísť do klubu v dostatočnom predstihu, aby ste nezmeškali mnoho dychberúcich momentov a taktiež štartujúce intrá.

timetable-thrillseekers-WEB

Záverom nám už len ostáva si zaspomínať ako to na Ear-Gasmicu vyzeralo tento rok v marci.

Tešíme sa na vás a veríme, že si obidva stage užijete naplno.

Ear-Gasmic: „15 YEARS OF TRANCE EDITION“ – 07. 05. 2016
Miesto: klub UHU, Šafárikovo námestie 79/7, Bratislava
Start: 21:00 hod., End: 06:00
Line-up: MAIN STAGE: THE THRILLSEEKERS (UK) [4 hour extended 15 YEARS OF TRANCE set], RONALD VAN GELDEREN (NL) [PAST PRESENT FUTURE set], Jaccob, Noro Hadzi UNBEAT B-DAY STAGE: (Ear-Gasmic residents) – Joe Cormack (CZ) [classics set], Unbeat & Zolike, Krisy Jay vs. Richie Booth (UK), PACE TO P.M. [classics set], FOXX, Sionni, Hasky, PACE TO P. M., Andre Pastor, SIONNI, Wireez
Entry: 15 €
Event: https://www.facebook.com/events/494331607358835/
Web: http://www.egevents.sk, http://www.ear-gasmic.com, http://www.facebook.com/uhuclubbratislava
Ear-Gasmic fan page: https://www.facebook.com/eargasmic.official