DVOJE HAMMONDY DORAZÍ DO PRAŽSKÉ LUCERNY


COLLEGIUM MUSICUM chystá po 30ti letech svůj jediný solový koncert v Praze a pozvalo si speciálního hosta, pražskou kapelu SUNFLOWER CARAVAN

19. května vystoupí ve velkém sále pražské Lucerny legendární slovenská rocková skupina Collegium Musicum. Přijede v takřka původní sestavě s  Mariánem Vargou, Fedorem Frešem, Františkem Griglákem, a doplněná o mladého bubeníka Martina Valihoru. Kapela oznámila, že si pro tuto jedinečnou akci vybrala hosta, který ji bude předskokanem. Jedná se o mladou a v dnešní době již koncertně úspěšnou skupinu Sunflower Caravan z Prahy.

Obě kapely mají společné jedno, a to je lídr za hammondovými klávesami. „Jsme rádi, že muzika, na které jsme vyrůstali ovlivňuje i dnešní mladé lidi. Sunflower Caravan sice nečerpají tolik z vážné hudby, jako jsme kdysi čerpali my, ale používají hammond organ, který je typický i pro naši kapelu. Jsme rádi, že budem moci Sunflower Caravan představit našim fanouškům. Těšíme se na to setkání“. vysvětluje Fedor Frešo výběr hosta pro pražský koncert. „Moc si vážíme možnosti si zahrát před takovou legendou, jakou je Collegium Musicum. Na ten večer zařadíme speciální skladbu, kterou s námi zahraje můj táta Pavel na klávesy. Táta hrál kdysi s kapelou Hokr, a patří ke generaci progresivních rockových muzikantů jako Marián Varga. Je to pro nás čest a připadá nám to jako dobré mezigenerační spojení.“ doplňuje Andy Čermák, klávesista Sunflower Caravan.

Koncert, který se koná za měsíc, bude jedním z vrcholů koncertního jara. „Počítáme, že se akce vyprodá. Sál bude postaven částečně k sezení, částečně ke stání. K dražším místům k sezení zbývá v předprodejích v tuto chvíli už jen pár desítek volných vstupenek“, dodává David Gaydečka z agentury Joe´s Garage, která akci pořádá ve spolupráci se slovenským In-line managementem.

Agentura JOE´S GARAGE ve spolupráci s IN-LINE management uvádějí:

COLLEGIUM MUSICUM
host: SUNFLOWER CARAVAN
Středa 19. května
velký sál Lucerna, Praha
start ve 20 hodin

vstupné:
ke stání do 18.5. za 390 Kč + poplatky, v den akce a na místě za 450 Kč
k sezení a do loží: za 760 Kč + poplatky
Vstupenky na koncert jsou k dostání v síti Ticketpro.

Více info: http://www.joesgarage.cz / http://www.collegiummusicum.cz / http://www.bandzone.cz/sunflowercaravan

via joesgarage.cz