Duchonku aj tento rok roztancuje drum&bass – TRIDENT OPEN AIR 2015


Posledný júnový víkend sa už po piaty krát otvoria brány jednej z najväčších tanečných udalostí na Slovensku. Pod hlavičkou Let It Roll slovakia sa 26. a 27. Júna prírodný areál pri jazere Duchonka opäť premení na drum&bass festival [[[Trident Open Air.

V krásnom prostredí autocampingu Duchonka sa môžu návštevníci opäť tešiť na dva dni plné hudby v podaní vyše 100 djov z 8 krajín sveta. Medzi headlinerov tento rok patri rakúsko-anglické spojenie producentov MEFJUS a INSIDEINFO, ktorí exkluzívne zahrajú spoločný „back 2 back“ set, anglický mainstream budú reprezentovať CULTURE SHOCK, TANTRUM DESIRE a nie len imidžom výrazný JOHN B. O niečo tvrdší štýl predvedú ruský TEDDY KILLERZ a ešte temnejšiu stránku drum&bassu ponúkne Juhoafričan COUNTERSTRIKE a Bulhar COOH. Hlavné časy oboch dní na druhom pódiu budú venované anglickým značkám Serotone recordings a jungle/jump up partii menom Vibez. Tu vystúpia mená ako ALJMEX , BROWN B , RIVALIZE, RAW SIGNAL, BIG NANG, D-TOX, RIZZLE a MC DOUBLE L…

Tento zoznam navyše doplňajú doslova desiatky top djov z českej a slovenskej scény ako napr. Changing Faces, Bifidus Aktif, Dephzac, Fatalerr, Sayko, Kato, M.Bass a samozrejme mnoho ďalších.

Program festivalu [[[Trident Open Air bude tento krát rozdelený až na dve open air a jedno uzavreté indoor pódium. Počas celého víkendu sa tak návštevníci môžu tešiť na vyše 30 hodín tej najkvalitnejšej tanečnej hudby a samozrejme aj na viaceré doprovodné akcie, ako živé maľovanie graffiti, turnaje v stolnom futbale, či novú fun zónu priamo v samotnom areáli festivalu…

„Je skvelé že sa nám na jubilejnom piatom ročníku festivalu podarilo prekročiť magickú hranicu 100 účinkujúcich, ktorí na Duchonku zaiste prinesú neopakovateľnú atmosféru. Máme azda tú najvernejšiu fanúšikovskú základňu na tanečnej scéne a veríme, že si návštevníci opäť dostatočne užijú tento najväčší sviatok drum&bassu u nás“ dopĺňa pr manažér Jozef Šiarik.

Vstupenky na na [[[Trident Open Air 2015 sú v predpredaji v steti Ticketportal. Normal vstupenku aktuálne zakúpite za 21,90€ a VIP obsahujúcu viacero výhod, ako napr. kompletné kempovné či špeciálnu VIP zónu, za cenu 29,90€.
Viac info o festivale nájdete na webe: http://www.letitrol.sk
oficiálna facebook udalosť: http://www.facebook.com/events/359317230924629/

TOA2015-poster-final

[[[TRIDENT OPEN AIR
26. – 27. Júna 2015 // Duchonka, Prašice
vstupenky: http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=20815