DRUMATIQUE SESSION "Xmas Special" w/ LENZMAN (NL) & RIYA (UK)


Drumatique crew presunula tohtoročné Vianoce na sobotu 18. decembra. Na poslednú  session v tomto roku si pozvali naozaj exkluzívnych hostí, ktorí prinesú tie najkrajšie hudobné darčeky. Do bratislavského Nu Spirit Club-u zavíta Holanďan Lenzman a pôvabná vokalistka z Anglicka Riya.

Prečo práve títo dvaja?
Lenzman rok čo rok dokazuje, že úsilie a trpezlivosť prinášajú výsledky a konštantne prináša hudbu, ktorú treba vychutnávať a nie o nej písať. Preto ju hľadajte na labeloch ako Soul:R. Metalheadz či Shogun LTD.Riya, ktorej vokály po prvýkrát použil vo svojich skladbách Klute, sa vďaka svojmu jedinečnému hlasu a textom objavuje na releasoch producentov ako S.P.Y, dBridge, Total Science či Lenzman. 
 
Čo majú títo dvaja nové?
Video k ich spoločnej skladbe ‚Open Page‘ bolo nominované v Drum&BassArena Awards 2010 medzi päť najlepších a Riya medzi piatich najlepších MC nováčikov na scéne. Vyhlasovanie výsledkov prebehne už dnes 2. decembra v Londýne. Okrem toho obaja makajú v štúdiu na nových trackoch o ktorých sa určite dozviete viac už o nedlho v pripravovanom rozhovore. 


 
Headlinerov počas večera doplnia residenti – Gabanna, Galagha, Svetlux, Blupcat, Dolyx, Zajo a Remo s trúbkou. Rozdelia si dva stage a keďže nie sú od seba ďaleko, budete ich môcť stihnúť počuť všetkých.

Aktuálne informácie budú pribúdať na všetkých kvalitných weboch, na Drumatique Facebook stránke a Facebook stránke eventu

via Quite & Svetlux