DRUMATIQUE SESSION w/ THE SQUARE


Letná sezóna sa nám rozbehla v plnom prúde a v tomto príjemnom horúcom duchu sa bude niesť aj ďalšia session, ktorá sa uskutoční v sobotu 24 júla.

Ako hlavný hosť večera sa v priestoroch Nu Spirit Clubu predstaví vychádzajúca hviezda rakúskej drum and bassovej scény, rodák zo Srbska, Aleksander Markovic aka THE SQUARE. Tento Dj a producent momentálne pôsobiaci vo Viedni, sa objavil na viac než 30 labeloch, vydal cez 50 trackov a pravidelne spolupracuje s producentmi z celého sveta. Hudbe sa venuje od detstva avšak od roku 2006 sa začína zaoberať produkciou jej elektronickej formy. O dva roky na to už vydáva svoje prvé tracky digitálnou formou a na CD. S rokom 2009 prichádza aj jeho prvý vinyl vydaný na labely UNIVERSAL a tiež hosťovanie v internetovom rádiu Bassdrive. Pre Square-a je najväčšou odmenou za tvrdú prácu v štúdiu upísanie tracku, na ktorom spolupracoval s BlueMotion, samotným LTJ Bukemom na Good Looking records. Dôvodom je aj to, že práve LTJ Bukem a jeho kompilácia EARTH 5 učarovala Square-ovi keď mal 11 rokov a nasmerovala jeho ďalší hudobný vývin. Nie je tomu ani pár mesiacov dozadu, čo sa Aleksander rozhodol vydať svoje kvalitné a nie len drumandbassové tracky na albume s názvom For You. Album vychádza v digitálnej forme na vlastnom labeli Portal Music. Jeho produkcia sa nesie niekde medzi pohodovými zvukmi liquid funku až po tvrdšie temnejšie veci. V jeho setoch však objavíte oboje. Pozvanie odprezentovať svoje Djské umenie aj na Slovensku prijal už po druhý krát, nakoľko v decembri minulého roku sa kvôli zdravotným problémom nemohol dostaviť.

Druhým hosťom, ktorý sa postaví za gramce je IVORY, patriaci medzi najmladších Djs na domácej scéne. Napriek tomu, si už vo svojej doterajšej kariére stihol prejsť mnohými hudobnými štýlmi, až kým sa v roku 2004 nezačal naplno venovať drum and bassu. Veľmi rýchlo sa do jeho žánrových preferencií dostáva liquidfunk a preto v lete 2005 spolu s Jazzcausom a Sleyahom, zakladajú Liquidbass crew. Ivoryho sety sú veselé, tanečné s citlivými a presnými techno prechodmi.

Za Drumatique crew vám prinesie tie najlepšie slnečné, tanečné, lámané beaty priamo z Londýna SVETLUX, a o tom, že leto je naozaj v plnom prúde a treba si ho naplno užívať, vás presvedčí aj set v podaní ZAJA.

Takže ak si chcete dopriať horúcu letnú noc plnú tej najlepšej drum and bassovej selekcie, neváhajte a príďte sa snami zabaviť 24.júla do Nu Spirit Clubu…tešíme sa na vás

Viac info a možnosť vyhrať free vstupy je na http://www.facebook.com/drumatique

Text: Kyra [Drumatique] Contact: info(at)drumatique(dot)eu

via Drumatique crew