DRUMATIQUE SESSION w/ IM CYBER


Vyvrcholenie letnej sezóny sa nekompromisne blíži a s ním aj ďalšia session v Nu Spirit Clube. Pri tejto príležitosti Vám 31.augusta prinášame lahôdku v podaní ikony, ktorá je už niekoľko rokov rešpektovanou DJkou na česko-slovenskej undergroundovej scéne – IM CYBER.

IM Cyber je v médiách často prezentovaná ako najlepšia česká drum & bassová DJka a mnohí ju pasujú do pozície kráľovnej tohto štýlu. Jej samotnej však sedí skôr prirovnanie „deep, dark and dirty“, ako jej selekciu popísal DJ Akira. To preto, že sa skladá prevažne z deepových atmosfér, ale i tvrdších rytmov od obľúbencov Break, D-Bridge, Survival, Icicle, Spectrasoul, Commix alebo Teebee & Calyx, ku ktorým v posledných rokoch na svojej hudobnej ceste vzhliada.

S elektronickou hudbou začala IM Cyber koketovať najskôr ako saxofonistka skupiny Skyline, pred dvanástimi rokmi jej však učarovali gramofóny a krátko nato sa stala dôležitou priekopníčkou drum & bassu v Čechách aj na Slovensku. V roku 2002 sa zúčastnila Red Bull Music Academy v Sao Paolu a v rovnakom období tiež spolupracovala s DJom 2K na úspešnom divadelnom predstavení Discopigs. Láska k nielen elektornickej hudbe ju primela ku kolaborácii s niekoľkými vokalistami a muzikantmi – za zmienku stojí predovšetkým tá s Marekom Minárikom, basgytaristom Kollerbandu, ex-Lucie a pod.

IM Cyber dlhú dobu brázdila česko-slovenské i zahraniční kluby čoby členka Shadowbox crew, stala sa tiež rezidentkou noci Bush v klube Roxy a v súčasnej dobe sa už štvrtý rok stará za asistencie DJov Sukiho a Bifiduse Aktifa o vlastné party “miminko“, obľúbený večierok Take Control.

Počas večera sa za gramce so svojím deepovo atmosferickým soundom postaví DOLYX, nováčik v Drumatique crew ROLAND a o kvalitnú selekciu zlámaných beatov sa postarajú aj legendy domácej klubovej scény dji GALAGHA a GABANNA.

Takže ak ste pripravený na kvalitnú nádielku česko-slovenského drum and bassu, ste vrele očakávaný posledný augustový večer v priestoroch Nu Spirit Clubu.

Podrobné info na Drumatique Facebook page a Facebook Event tu.

via Drumatique Session crew