DRUMATIQUE SESSION @ Nu Spirit Club w/ KASRA (UK): profily hostí


Už 26.februára zaznie v bratislavskom Nu Spirit Club-e zvuk londýnskeho labelu Critical Music, ktorý odprezentuje boss tejto úspešnej značky – KASRA.

KASRA [Critical Music] UK

Keď sa povie “britská undergroundová scéna“, Kasru jednoducho nemožno vynechať.  Bolo by však zbytočné poznať meno a nevedieť čo sa za ním skrýva. Ak budeme trochu preháňať, dá sa povedať že label Critical Music vznikol v čase keď sa počet novozaložených vydavateľstiev pomaly ale isto približoval k počtu producentov. Väčšina z nich však navždy upadla do zabudnutia už po niekoľkých mesiacoch. Kasra však tento tlak úspešne zvládol, vložil do Critical-u srdce i dušu a postavil pevnú firmu, ktorá v súčasnosti disponuje zvukom od umelcov ako Break, Calibre, Spectrasoul, Icicle, Total Science, S.P.Y, či neuveriteľne obdivuhodný nováčik na scéne, Rockwell.


S.P.Y & Kasra – Surface (Critical Music)

V januári tohto roku vyšiel jubilejný 50-ty release Critical Music a pri tejto príležitosti aj digitálny album Critical Sound Of Drum & Bass, ktorý tvorí 19 trackov, či už od rezidentov alebo nových talentov upísaných tejto značke.


Critical Sound Of Drum And Bass – Mini Mix

Dôkazom rýchlej a neuveriteľne úspešnej expanzie labelu je aj fakt, že od mája minulého roku každé tri mesiace hosťuje Critical Sound v legendárnom londýnskom klube Fabric.
Data Transmission DTPodcast127 : Kasra (download)

Viac info Kasra / Critical Music:
Facebook Kasra
Twitter Kasra
Web Critical Music
Facebook Critical Music
Twitter Critical Music
Soundcloud Critical Music
Podcast Critical Music

A-NEGATIVE [Factory Recordings]

S hraním a produkciou začal pred šiestimi rokmi. V roku 2009 mu vyšlo prvé digitálne EP na gruzínskom labely The Factory Recordings ‘The Secrets EP’ a o rok neskôr v spolupráci s martinskou dvojicou SoundNbeats releasy ‘She’s Gone’ a ‘Medusa EP’.


A-Negative – The Secrets EP (Factory Recordings)

Viac info A-Negative:
Soundcloud

Line up februárovej session doplnia rezidenti GABANNA, SVETLUX, BLUPCAT, DOLYX a SIBA z dubstepovej MidnightDubs crew.

Viac info:
Web page – Drumatique.eu
Facebook page – Drumatique
Facebook event – Drumatique Session w/ KASRA (UK)

via Svetlux [Drumatique]