Drum and bassový Silvester


dnb.sk presentz ani tento rok neporuší tradíciu a pripraví poriadny Silvestrovský žúr pre drum and bassový ľud v Subclube.  V centre Bratislavy, s výhľadom na ten najkrajší ohňostroj nad hradom a mostom SNP, splavíme rieku šampanského a utopíme v nej starý rok.

Nový rok privítame medzinárodným lineupom, ktorý poteší fanúšikov všetkých drum and bassových subžánrov. Kto si rád nechá masírovať vnútornosti poriadným basom, nemal by zmeškať Inward Phase z Budapešti a jeho nadupaný neurofunkový zvuk či Subtension, ktorý u nás hrdo zastúpi jednu z najznámejších dnb značiek Renegade Hardware. Ak máš rád tekuté beaty, vokály a melódie oceníš Blue Motion a jeho produkciu. V rovnakom rytme ťa vytancuje aj Drummatic. Párty zvuk Viedne prinesie trio Sepia spolu so Steezy MC, ktorý sa postará aj o polnočný odpočet. Parádny stage nám opäť postaví NoisvizioN crew. Postarajú sa aj o laser a projekciu.  

Nenechaj si urvať prsty lacnou pyrotechnikou :-). Ak chceš na Silvestra poriadne rachoty, príď v stredu 31. decembra osláviť príchod Nového roka do Subclubu! Čaká ťa značková párty s kvalitným a pestrým lineupom. To všetko iba za 10 EUR v predpredaji, na mieste 12 EUR do 23:00 hod. a potom 14 EUR. Po 04:00 hod. už len 5 EUR.  

Viac info a súťaže o voľné vstupy aj na Facebookovej stránke akcie!
Predpredaj: http://www.bit.ly/Silvester-predpredaj
Všetci ste srdečne vítaní.
Tešíme sa na vás!

Silvester2014-DJs