Druhé Creative Mornings Bratislava privíta zakladateľa najúspešnejšieho slovenského webhostinu


Zahajujúce vydanie inšpiratívnych diskusií Creative Mornings Bratislava sa konalo v septembri v rámci Design Week Bratislava. Hosťom bol slovenský konštruktér a dizajnér alternatívnych dopravných prostriedkov Štefan Klein. Séria ranných stretnutí bude pokračovať v posledný októbrový piatok 31. 10. 2014 o 8.30 hod. v Connect Coworking, kde v rámci tohtomesačnej témy Crossover prezradí hosť Pavol Truban, ako vybudovať z nuly úspešnú firmu a aký je zmysel sturt-upov.

Michal Truban vedie už viac ako 10 rokov najúspešnejší slovenský webhosting Websupport, ktorý má aktuálne takmer 100 000 domén. Jeho firma je svetlým príkladom toho, že poctivý biznis sa dá robiť aj v teniskách a bez zbytočných oficialít. Podnikanie je pre neho spôsob ako zlepšovať svet okolo. Podporuje start-upovú komunitu aj tým, že intezívne konzultuje a motivuje začínajúcich podnikateľov. Okrem iného, je aj hlavou start-upu NiceReply (víťaz StartupAwards.sk 2011), Scaledo a InHiro (víťaž StartupAwards.sk 2013). Truban je známym mentorom slovenských start-upov, Websupport dlhodobo podporuje rozbiehajúce sa projekty. Dôležitou súčasťou je pre Michala šport, ktorý v človeku buduje pevnú vôľu, výdrž a schopnosť prekonávať prekážky, čo sú dôležité aspekty aj pre biznis.

Globálny projekt Creative Mornings je séria ranných prednášok spojených s diskusiou v príjemnom prostredí, s rannou kávou a zdravými raňajkami, konajúci sa v zaujímavých priestoroch. V rámci projektu sa už odprezenovalo takmer 44 000 kreatívnych ľudí z rôznych oblastí. Creative Mornings Bratislava sa koná s mesačnou periodicitou a vstup je voľný!

Tešíme sa na vás na druhom Creative Mornings Bratislava! Vzhľadom na obmedzenú kapacitu priestoru je nevyhnutná registrácia, ktorá bude spustená týždeň pred podujatím. Bližšie info na našom webe a FB.

Zostrih z prvého Creative Mornings Bratislava:

Záznam z prvého Creative Mornings Bratislava:

FB event: http://www.facebook.com/events/662596710505835
FB page: http://www.facebook.com/creativemorningsbratislava
Web: http://www.creativemornings.com/cities/ba