Drahosh navštívi Twisted


Áno je to tak! Tento krát to bude iné. Niežeby to nebolo v minulosti nejako dobré, ale teraz to bude ešte lepšie. Prehupli sme sa do roku 2011, samozrejme všetkým prajeme všetko a veľa, ale blíži sa jeden dátum, ktorý si ale prosím vás nikde do diárov nezapisujte, za prvé preto lebo treba myslieť ekologicky a za druhé preto, lebo táto hláška je už strašne otrepaná. Stačí si ho len zapamätať. A to je 29.1.2011, kedy spáchame ďalší Twisted v klube Radosť.

Pre tých, ktorí sa práve chystajú pozrieť do kalendára, uľahčíme prácu a povieme, že je to už budúci týždeň v sobotu. A po zhliadnutí nastáva chyba lávky, pretože v tento večer je v Bratislave toľko skvelých akcií, že človek by potreboval naklonovať. Tak musíme trošku nejako pouvažovať, čo napíšeme do ďalších riadkov, aby sme sa odlišovali a boli aspoň trochu v tento večer iní. Takže ideme na to. Drinky rovno preskočíme lebo to už majú asi všade, ale zato majú v Radosti perfektné vodné fajočky a to je aj jeden z dôvodov prečo robíme Twisted práve Radosti. Lebo ich máme veľmi radi. Ďalšia vec. Skvelý zvuk a zázemie pre djs, tu si naozaj pripadáme ako v štúdiu, alebo ako deti na ihrisku. No a poslednú vec, ktorá je v tomto klube úplne zásadná je tá vynikajúca rodinná atmosféra. A k tomu tam prídeme samozrejme my a s nami aj naši hostia.

Tentoraz sme sa rozhodli pre pána, ktorý má toho preskákaného strašne veľa. Na konte nespočetne veľa hraní, hudobnú produkciu, členstvo v slovenskom vydavateľstve OneWay records, no a napokon sa pred nedávnom rozhodol pre v našich končinách heroický výkon a to vydávať celoslovenský tlačený dvojmesačník zameraný čisto na elektronickú hudbu, ktorý by mal vychádzať od marca. Jeho meno je aj v nadpise a preto to nie je nik iný ako Drahosh. Oxidovať tam budeme samozrejme aj my dvaja, Samoo a JoshJoy aka Nasty Noises.
A možno príde aj kúzelník ale o tom potom, čiže v ďalších tlačovkách o Twisted.
Zatiaľ užívajte a čakajte.

Twisted
29/01/2011
Radost club
Obchodná 48
Lineup
Drahosh (OneWay records)
Nasty Noises (myspace.com/nastynoisesspace)
Samoo (idj.cz/samoo)
Start: 21:00
Entry: 3€

via Ear-Gasmic creative team