Do Bratislavy sa vracajú Gus Gus


Po dvojročnej prestávke sa do Bratislavy vrátia islandskí elektronickí mágovia Gus Gus. V roku 2012 vypredali Ateliér Babylon, teraz sa predstavia v Starej Tržnici. Vystúpenie Gus Gus sa uskutoční 7. decembra 2014 a lístky sa začínajú predávať už v utorok 24. júna prostredníctvom http://www.orepole.sk a siete Ticketportal. V rovnaký deň vychádza celosvetovo aj ich aktuálny album Mexico.

Gus Gus patria spolu s Björk, Molokom či Orbitalom k priekopníkom a dlhodobo najúspešnejším interpretom na elektronickej scéne. V ich hudbe sa mieša house, minimal a soul s povestným chladom a hĺbkou mrazivého islandského severu.

Gus Gus majú vrátane novinky Mexico na konte deväť albumov a už niekoľko rokov sú ťažnými koňmi progresívneho nemeckého vydavateľstva Kompakt. Bratislavské vystúpenie bude prierezom celej 19-ročnej kariéry zoskupenia a okrem materiálu z nového albumu zaznejú aj staršie hity ako Ladyshave či Polyesterday.

Do predaja sa postupne dostanú 15-, 20- a 25-eurové lístky, v prípade, ak sa všetky nevypredajú v predpredaji, lístok na mieste bude stáť 30 eur.

Agentúra Ore Pole priniesla do Bratislavy interpretov ako Ellie Goulding, Garbage, Parov Stelar Band či Nils Frahm, v najbližších týždňoch pripravuje okrem iného vystúpenia britského speváka Toma Odella, downtempovej ikony Bonoba či islandskej speváčky Emilíany Torrini.

http://www.orepole.sk

Gus Gus – Ladyshave

Gus Gus – Over

Gus Gus – Dance You Down

https://www.facebook.com/events/812522292115328