Do Bratislavy príde Lindsey Stirling


Na Slovensku sa v júli premiérovo predstaví Lindsey Stirling, americká huslistka, skladateľka, tanečníčka a choreografka, ktorá minulý rok vletela do hudobného biznisu ako kométa so svojím mixom klasickej hudby a dubstepu. Magazín Billboard ju radí medzi 30 najvplyvnejších mladých umelcov súčasnosti a jej Youtube kanál sa drží dlhodobo na prvých priečkach v štatistikách Youtube.

lindsey1

Moderná Vanessa Mae vystúpi so sprievodnou kapelou a prepracovanou pódiovou šou 6. júla pod holým nebom v bratislavskej Inchebe. Prvých 200 najlacnejších lístkov v cene 25 eur je už k dispozícii na stránke http://www.orepole.sk.

Lindsey Stirling predstaví materiál z oboch svojich albumov. Už jej debut s eponymným názvom Lindsey Stirling spôsobil v roku 2013 senzáciu, no až s aktuálnym albumom Shatter me (2014) sa Lindsey vyšvihla na čelo amerických aj európskych hudobných rebríčkov.

Okrem vlastnej tvorby je 28-ročná americká huslistka známa aj hudobne a choreograficky prepracovanými coververziami známych hitov a spoluprácou s interpretmi ako John Legend či Pentatonix.

Po vypredaní prvej várky najlacnejších lístkov sa postupne dostanú do predaja vstupenky po 30 eur (300 kusov) a 40 eur.

videá:
Crystallize

John Legend & Lindsey Stirling – All Of Me

Spontaneous Me

Elements