Dnešný Nu Spirit: vyberte si reggae naživo alebo hip hop


Nu Spirit na dnešný večer ponúka možnosť vybrať si z dvoch prvotriednych akcií. Fanúšikovia reggae si prídu na svoje v Nu Spirit Clube, kde vystúpi najznámejšia poľská reggae formácia Paprika Korps. Všetci, čo majú radi tempo okolo 90 bpm, si zasa môžu v „starom“ bare zaspomínať na detroitského producenta J Dillu.

Za svoju 14-ročnú existenciu má Paprika Korps na konte už päť vydaných albumov a množstvo koncertov v 25 krajinách sveta. Šestica muzikantov hrá elektronikou okorenú zmes reggae a dubu, avšak s totálnym punkovým nasadením. Po koncerte, ktorý sa začne okolo desiatej a poteší najmä všetkých fanúšikov “heavy” odnože reggae, sa za gramofóny postaví Selecta Cif, aby svojim dancehall a reggae setom zabavil hostí až do skorého rána.

V Nu Spirit Bare vzdajú DJi Metys, Miko a Robert Zeleňák hold legendárnemu hip hopovému producentovi, ktorý tento svet predčasne opustil pred štyrmi rokmi. Ak pre vás hip hop znamenajú skôr mená ako Common, Slum Village alebo Erykah Badu a nie uvrešťaní gangstri z MTV, tak dnes na Medenej 16 nemôžete chýbať.

via nuspirit.sk