Davová Psychóza už tento piatok v Nitre


Kultová kapela Davová Psychóza je na česko-slovensko-nemeckom turné a bude na ňom ešte do konca júla. Zatiaľ odohrala niekoľko koncertov na Slovensku, jeden v nemeckom meste Leipzig a má za sebou už aj koncert v Prahe. Do konca mesiaca ju čaká ešte vystúpenie na známom českom festivale Mighty Sounds, v legendárnom berlínskom klube KO´´PI a zopár klubových koncertov v Čechách a na Slovensku.

Najbližšie vystúpi Davová Psychóza už tento piatok 9.7.2010 v nitrianskom klube Naozzay a to aj s kapelou Diturvit, v ktorej hral pôvodný basák, ešte predtým ako nastúpil do Davovej Psychózy. Koncert v Nitre bude teda pre Nitranov historicky veľmi významný. Hneď po koncerte sa Davovka presunie do Žiaru nad Hronom a v sobotu zahrá v púchovskom klube XXX spolu s kapelou Načo Názov.

Kapela Davová Psychóza naposledy na Slovensku koncertovala v septembri 2009, aby podporila aktivistov z Greenpeace v boji proti ťažbe uránu. Na ich vystúpeniach vtedy organizácia vyzbierala okolo 3000 podpisov a petícia bola zaslaná do Národnej rady.

Viac info o koncertom turné Davovej Psychózy sa dozviete na http://www.davovapsychoza.punk.sk

via davovapsychoza.punk.sk