DAVID KOLLER je už pod Zoborom, priniesol aj skvelé počasie


Dnes o 17:00 sa otvárajú brány prvej párty zo série Fernet Stock Citrus – Sound of Summer – azda najlacnejšieho letného festivalu na Slovensku. Len za 7,90 € v predpredaji ponúkajú organizátori koncerty hviezd ako DAVID KOLLER, RYTMUS, POLEMIC, SKA2TONICS, TALKSHOW či HORSKÁ CHATA a k tomu pridávajú aj OLDIES PARTY RADIA VIVA. Priamo na mieste stoja vstupenky 9,90 €.

Hlavná hviezda akcií – DAVID KOLLER – je už v Nitre a na večernú koncertnú premiéru sa veľmi, veľmi teší. Rovnako pozdravuje aj RYTMUS, ktorý s Kollerom predstaví hneď 2 spoločné veci. Skupina POLEMIC štartuje svoj koncert už o 19:00, aby stihli hrať pri svietiacom slniečku a TALKSHOW zasa na Fernet Stock Citrus Sound of Summer pricestujú z Prahy, kde majú dnes dopoludnia ďalší koncert. Prekvapenie akcie HORSKÁ CHATA si zasa pripravili špeciálny koncert práve pre Nitru. Okrem hudby sa môžu návštevníci tešiť aj na barmanskú šou, veselé súťaže o skvelé ceny ale aj na ideálne festivalové počasie – má byť 23°C a polooblačno :-)

Festivaly Fernet Stock Citrus Sound of Summer prinesú toto leto zábavu do štyroch slovenských miest. Akcie nabité skvelým hudobným programom sa budú konať vždy v sobotu, začiatok je plánovaný na 18:00 hod. Prvé podujatie štartuje 26. júna v Nitre (Amfiteáter), pokračovať sa bude 17. júla v Prievidzi (Mestské kúpalisko), 24. júla v Banskej Bystrici (Plážové kúpalisko Štiavničky) a veľké finále čaká 7. augusta Zemplínsku Šíravu (obec Kaluža). Vstup na podujatie nie je vekovo obmedzený, mládež do 15 rokov môže prísť iba v sprievode jedného z rodičov alebo zodpovednej osoby. Vstupenky za priateľských 7,90 € získate v sieti Ticketportal, na mieste bude vstupné 9,90 €.

Predpredaj:
http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=14802

Oficiálny web:
http://citrus.topky.sk

Oficiálny Facebook profil:
http://www.facebook.com/mojcitrus

Fernet Stock Citrus Sound Of Summer
26. jún, Nitra: David Koller, Rytmus, Polemic, Ska2tonics, Talkshow, Horská chata
17. júl, Prievidza: David Koller, Rytmus, Para, Marián Greksa, Horská chata + prekvapenie
24. júl, Banská Bystrica: David Koller, Rytmus, Hex, Aya, Talkshow + prekvapenie
7. august, Zemplínska Šírava: David Koller, Rytmus, Marián Čekovský, Heľenine oči, Chiki Liki Tu A + prekvapenie

via http://citrus.topky.sk