David Koller a Rytmus vystúpia prvý krát spoločne!


Tradičné letné podujatia Fernet Stock Citrus Sound of Summer

Exkluzívne spojenie dvoch originálnych umelcov, ale aj koncerty mnohých skvelých hudobných skupín, súťaže o vecné ceny, zábavu so známymi moderátormi a párty do rána.

Tradičné letné podujatia pod značkou Fernet Stock Citrus Sound of Summer prinesú toto leto zábavu hneď do štyroch slovenských miest. David Koller a Rytmus majú mnoho spoločného. Spája ich nielen priateľský vzťah, ale aj vzájomný rešpekt v hudobnej branži. O ich pripravovanej spolupráci sa šepkalo celé roky, konkrétny výsledok príde až toto leto. „Som veľmi rád, že v rámci koncertov na Fernet Stock Citrus Sound of Summer môžeme ľuďom okrem najväčších hitov Lucie ukázať aj niečo, čo ešte nikdy predtým nevideli. Na spoluprácu s Rytmusom sa fakt veľmi teším, bude to veľká vec,“ odkázal slovenským fanúšikom legendárny frontman kapely LUCIE David Koller. Jeho koncerty v rámci podujatí Fernet Stock Citrus Sound of Summer majú skutočný punc exkluzivity. David Koller s kapelou toto leto na Slovensku nevystúpia na žiadnom inom festivale.

Akcie nabité skvelým hudobným programom sa budú konať vždy v sobotu, začiatok je plánovaný na 18:00 hod. Prvé podujatie štartuje už 26. júna v Nitre (Amfiteáter), pokračovať sa bude 17. júla v Prievidzi (Mestské kúpalisko), 24. júla v Banskej Bystrici (Plážové kúpalisko Štiavničky) a veľké finále čaká 7. augusta Zemplínsku Šíravu (obec Kaluža). Hlavnou hviezdou celej série bude David Koller & Band, ktorý pripravil unikátny program s najväčšími hitmy LUCIE. Zaujímavosťou bude aj pripravovaná spoločná skladba Davida Kollera s Rytmusom. Tento track uvedú exkluzívne premiérovo práve na podujatiach Fernet Stock Citrus Sound of Summer. Rytmus bude ďalšou hviezdou, ktorá príde zabaviť návštevníkov na každé zo štyroch podujatí. Popri Kollerovi a Rytmusovi sa môžu návštevníci tešiť aj na koncerty ďalších slovenských kapiel. V programe jednotlivých akcií sa objavia mená ako Polemic, Para, Hex, Chiki Liki tu A, Marián Čekovský, Aya, Ska2tonics, Talkshow, Marián Greksa, Horská Chata či Heľenine oči. Každé podujatie zo série vyvrcholí Párty Rádia VIVA až do rána. Chýbať nebudú ani sprievodné podujatia, ktoré chystajú partneri celého projektu.

Vstup na podujatie nie je vekovo obmedzený, mládež do 15 rokov môže prísť iba v sprievode jedného z rodičov alebo zodpovednej osoby. Vstupenky za priateľských 7,90 € získate v sieti Ticketportal, na mieste bude vstupné 9,90 €.

Predpredaj: http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=14802

Fernet Stock Citrus Sound Of Summer

26. jún 2010 – NITRA / Amfiteáter
17. júl 2010 – PRIEVIDZA / Plážové kúpalisko
24. júl 2010 – BANSKÁ BYSTRICA / Plážové kúpalisko Štiavničky
7. august 2010 – ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA / Kaluža

via Fernet Stock Citrus Sound Of Summer