DAVID GUETTA, ARMAND VAN HELDEN aj SVEN VÄTH zahrajú na jednom pódiu neďaleko Bratislavy


Viedeň sa pripravuje na popredný festival elektronického a audiovizuálneho umenia

Prípravy na šiesty ročník festivalu elektronického a audiovizuálneho umenia Eristoff Tracks Urban Art Forms Festival sú už v plnom prúde. Počas prvého júnového víkendu (3. – 6. jún 2010) sa vo festivalovom areáli rakúskeho Wiesenu rozozvučí 6 pódií na ktorých zahraje vyše 100 DJ-ov a predstaví sa viac ako 20 VJov. Obmedzený počet vstupeniek je v predaji aj na Slovensku.

Eristoff Tracks Erban Art Forms je pestrou prehliadkou trendov v elektronickej hudbe, ale aj vo vizuálnych umeniach. Šesť rôznych pódií ponúkne to najlepšie, čo elektronická hudba za posledné mesiace priniesla. Medzi najväčšie hviezdy, ktoré sa začiatkom júna vo Wiesene preddstavia, jednoznačne patria David Guetta, Armand Van Helden, Carl Cox či Sven Väth. Fanúšikovia sa však môžu tešiť aj na kvalitný set od Carla Coxa, chýbať nebudú ani Boys Noize, Digitalizm DJ, Ed Rush a desiatky ďalších. V roku 2009 bol festival Eristoff Urban Art Forms vypredaný, tešil sa záujmu 38 000 návštevníkov. Organizátori očakávajú podobnú návštevnosť aj tento rok. Areál Wiesen ležiaci neďaleko Viedne ponúka dobré techicnké zabezpečenie a skvelý prístup vrátane veľkého parkoviska. Organizátori očakávajú zvýšený záujem o podujatie aj v okolitých krajinách – na Slovensku, v Maďarsku a v Česku. Vstupenky sa predávajú v sieti Eventim.

Kompletný program:
http://www.uaf-festival.at/

Vstupenky:
http://www.eventim.sk/portal/sk/hudba/festival/urban_art_forms_festival_2010/64038/

Promo video:

David Guetta feat. Estelle – One Love

Viac info:
http://www.uaf-festival.at/
http://www.skalarmusic.at
http://www.facebook.com/skalarmusic

ERISTOFF TRACKS URBAN ART FORMS FESTIVAL * 3. – 6. Jún 2010 | Wiesen ExtendedLine Up: DAVID GUETTA * ARMAND VAN HELDEN * CARL COX * SVEN VÄTH * DIGITALISM DJ SET * BOYS NOIZE * LUCIANO * MOONBOOTICA * CARL CRAIG * BOYS NOIZE * SEBASTIÉN LEGER * BURAKA SOM SISTEMA live * STEPHAN BODZIN * Adam FREELAND * LEN FAKI * THE JAPANESE POPSTARS live * PAROV STELAR live * POPULAR Damage live * ANDY C & MC GQ * Roni SIZE & DYNAMITE MC * NOISIA * ED RUSH & OPTICAL * DJ FRESH * LOGISTICS * JOHN B * DIRTYPHONICS live * ORIGINAL SIN * SHIMON * NERO * D.BRIDGE & INSTRA:MENTAL & SP:MC * ALIX PEREZ * SIGMA * HAZARD * PHACE a mnoho ďalších…

via Skalar Entertainment GmbH