Collegium Musicum se vrací na začátku roku 2011 do Prahy


Kultovní kapela zahraje v Praze 15. února, tentokrát v komorním prostředí v Lucerna Music Baru.

Legendární skupina československé rockové scény obnovila v loňském roce svojí činnost. Kapela potěšila svým solo koncertem po dvaceti letech 19. května publikum v beznadějně vyprodaném velkém sále pražské Lucerny. Nejen úspěch, ale i to, že to všechny muzikanty po letech spolu na podiu opět baví, jsou důvody pro další koncerty Collegia. V Čechách se představilo Collegium také minulý víkend na festivalu Musica Holešov, kde vyprodalo zámecký velký sál.

V tuto chvíli se chystají další koncerty v Čechách na příští rok. Prvním z nich bude 15. února vystoupení v komorním prostředí Lucerna Music Baru. Kapela vystoupí v původní sestavě s Mariánem Vargou za klávesami, Fedorem Frešem na baskytaru, Františkem Griglákem na kytaru a novým členem Martinem Valihorou za bicími.

Vstupenky na koncert jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro i v místě konání. V Lucerna Music Baru jsou do konce roku k dostání i speciální vánoční dárkové balíčky, které obsahují nejen vstupenku na koncert, ale i aktuální koncertní DVD a CD „Speak, memory“, obojí za zvýhodněnou cenu.

Agentura JOE´S GARAGE uvádí:

COLLEGIUM MUSICUM
Úterý 15. února
Lucerna Music Bar, Praha
start ve 21 hodin

vstupenky k dostání v síti Ticketpro i v Lucerna Music Baru:
ke stání do konce roku 340 Kč + poplatky, od 1.1. za 430 Kč + poplatky
k sezení na balkonech 750 Kč + poplatky po celou dobu.
V Lucerna Music Baru jsou vstupenky k dostání levněji, bez poplatků. Ke vstupence je možné zakoupit i aktuální DVD a CD balení za zvýhodněnou cenu 350 Kč (v obchodech je standardní cena 400 Kč).

via Joe´s Garage