Cirk La Putyka late night show poprvé na MFF Karlovy Vary


Karlovarský filmový festival uvede ve spolupráci s Karlovarským městským divadlem ve svém doprovodném programu jako originální divadelní late night show Cirk La Putyka.
Populární a mezinárodně úspěšný divadelní soubor Cirk La Putyka vystoupí v rámci doprovodného programu 49. ročníku MFF Karlovy Vary se svým nejnovějším představením Dolls. Hrát se bude v Karlovarském městském divadle vždy po skončení filmového programu – v sobotu 5.7. ve 23: 45, v pondělí 7. 7. 23:30., ve čtvrtek 10. 7. 23:30. a v pátek 11. 7. 24:00.
Jedná se o jednu z mála možností vidět Dolls doma, většinu času totiž soubor stráví na zahraničním turné.

Divadelním soubor Cirk La Putyka se už pět let zabývá novým cirkusem a ve svých představeních stírá hranice mezi divadlem, akrobacií, moderním tancem, sportem a živou hudbou. Za dobu existence získal většinu tuzemských divadelních ocenění, respekt umělecké kritiky, nadšenou přízeň diváků. S velkým úspěchem prezentoval svá představení na zahraničních festivalech.

Nejnovější představení DOLLS je považováno za jednoznačný vrchol tvorby společnosti Cirk La Putyka. V představení diváci uvidí dechberoucí výkony a zažijí jedinečnou divadelně – cirkusovou atmosféru v podání špičkových zahraničních účinkujících. Velkorysá scénografie, úžasné choreografie a skvělé kostýmy přispívají k výjimečnému diváckému zážitku.

Prodej vstupenek na představení začíná 1. 7. v pokladně Karlovarského městského divadla, Divadelní náměstí 21, v Infocentru města Karlovy Vary, T. G. Masaryka 53 a od 4. 7. v Hlavní pokladně MFF Karlovy Vary v hotelu Thermal, cena 190,- Kč.