Chceš pracovať v ozajstnom rádiu?


Snívaš o vlastnej radioshow? Alebo chceš pracovať v marketingu či ako vysielací technik? My ti to môžeme teraz všetko splniť! Legendárne študentské rádio TLIS opäť otvára svoje brány pre kreatívnych ľudí.

Nielen študenti sa môžu zúčastniť zimného konkurzu študentského rádia TLIS, ktoré budúci rok oslávi 30. rokov, a v ktorom vyrástli také mená ako Andrea Vadkerti, Julo Viršík, či známy moderátor Mravec. Rádio, ktoré mohli študenti počúvať len prostredníctvom „búdiek“ dostupných na internátnych izbách sa presunulo od roku 2000 na internet v kompletne digitálnej forme. Jeho názov je pre niektorých na prvý pohľad nepochopiteľný, ale má úplne racionálny základ v zlúčení začiatočných písmen spojenia: “Tisíc lôžková internátna stavba“.

Naše rádio je určené všetkým, ktorí sú už unavení z komerčných rádií a ich vysielania a preto ponúkame alternatívu. Vysielame každý deň naživo od 19:00 do 23:00 relácie o hudbe, literatúre, kultúre a aktuálnom dianí. Mimo vysielania beží nepretržitý hudobný playlist s kvalitnou muzikou. Toto celé sa dá naladiť cez online stream na našej novej stránke http://www.tlis.sk, kde sú všetky najčerstvejšie novinky o programe, jednotlivých reláciách a eventoch rádia. Pravidelne sa koná TLIS party v Subclube kde vystupujú rezidentný Dji rádia, ale aj zahraničný headlineri.

Sídlime v Mlynskej Doline v Bratislave, ktoré je centrom študentského života v Bratislave. Rádio TLIS v spolupráci s klubom ELAM tu každoročne pripravujú svoju najväčšiu akciu, festival TRAFO, kde na dvoch stageoch môžete zažiť neuveriteľne pestrý lineup. Tento rok sa okrem rezidentov predstavili napríklad Cole, Marbre, alebo headliner B-Complex.

Toto všetko a ešte oveľa viac teraz môžeš zažiť aj ty!
Stačí ak sa u nás zastavíš na konkurze od 4. do 7. Októbra v Mlynskej Doline v Bratislave na internátoch Mladosť (Blok B4), vždy od 19:30 do 23:00 a ešte tento rok môžeš mať napríklad svoju live moderovanú radioshow, alebo pre nás zabezpečovať propagáciu.
Otvorené pozície sú speaker/redaktor, technik, PR manager a dramaturg.
Tak vylez a príď ukázať, čo vieš!

via TLIS crew