BWOAT17.júl 2010, Loď Cafe (Tyršovo nábrežie)

V sobotu 17. júla bude terasou a podpalubím Loď Cafe znieť mestská tanečná hudba na Dunaji. Začne sa BWO v letnom vydaní, dočasne premenované na BWOAT a hudobne ako vyšité do horúceho večera. Rozšírenú ponuku rovných beatov (house, south africa house) a odľahčené podoby tých polámaných (uk funky, dubstep) obstarajú domáci dji, zahraničných sme na leto pustili k vode a na festivaly.

Ako je na tom v Čechách subbasová exotika predvedie Denoir z kolektívu Glitch.cz, dj so žánrovým rozptylom presne podľa našej mierky – aktuálne odchýlky uk garage z Londýna, juhoafrické varianty housu, vesmírny hip-hop a funk. Bruyant z Leporela je druhý z rodiny Malovcov, ktorý vystúpi na BWO (premiéru mal jeho brat Pussy Kontrol na BWO s Peverlistom a Ramadanmanom). Odchovaný technom a housom z U-Clubu a Rádia Ragtime sa dnes okrem djingu baví aj live vystúpeniami pod prezývkou Radioamateur a
na BWOAT dodá set s výberom housu a dubstepu. Vlastné veci predstaví aj Stroon, z Bratislavských klubov známy tiež ako hráč na vibrafón a „i program my own baklazan“ MC. Z domácej kuchyne navaria Wofé, Biomat a Detlef Dakar.

Audio pozvánka
Denoir – Suum Cuique I.
Bwo Session u Strunu na uStream
Bwlog

via BWO crew