Bryan Adams vystúpi po desiatich rokoch opäť v STEEL Aréne


Po desiatich rokoch sa vráti do košickej STEEL Arény. Fanúšikovia kanadského speváka Bryana Adamsa sa môžu tešiť na jeho najväčšie hity „I Do It For You“, „Please Forgive Me“,“ Heaven“, „Have You Ever Really Loved A Woman“, či „All For Love“… V rámci turné Get Up odohrá svoj jediný exkluzívny koncert na Slovensku 8. októbra práve v STEEL ARÉNE v Košiciach.
Bryan Adams sa vracia do Košíc symbolicky pri príležitosti 10. narodenín STEEL Arény. Práve on totiž odohral v novučičkej hale jeden z prvých koncertov v novembri 2006.

Rodák z kanadského Kingstonu patrí medzi najväčšie svetové hudobné hviezdy a o jeho obrovskom talente svedčí fakt, že na výslní sa drží už viac ako tridsať rokov. Na koncertoch strieda v dokonalej harmónii rockové skladby s jemnými baladami, čím tento charizmatický hudobník s nezameniteľným hlasom ide dokonalým spôsobom pod kožu. Za svoju tvorbu získal nielen niekoľko nominácií Grammy, ale jeho piesne boli trikrát nominované na Oscara a päťkrát na Zlatý glóbus. Držiteľ najvyššieho kanadského civilného vyznamenania Order of Canada sa nevenuje iba hudbe, ale presadiť sa dokázal aj ako fotograf, je ambasádorom nadácie pre nepočujúcich Hear the World a po cunami v roku 2006 v južnej Ázii založil vlastnú charitatívnu organizáciu The Bryan Adams Foundation. „Koncert Bryana Adamsa v STEEL Aréne bol druhým v poradí a pamätám si na neho ako na pohodového chlapíka bez akýchkoľvek manierov. Hala bola úplne plná a ľudia nevedeli zohnať lístky. Prvú vec, ktorú po príchode urobil, bolo, že nechal zrušiť zábrany oddeľujúce VIP sektor, pretože všetkých fanúšikov si váži rovnako a nerobí medzi nimi žiadne rozdiely. Koncert bol skvelý, priam výnimočný, preto niet pochýb, že jeho hity opäť rozospievajú a dostanú do varu celú halu,“ uviedol generálny manažér STEEL Arény Igor Havrila.
Košický koncert Bryana Adamsa sa bude konať v rámci jeho aktuálneho turné Get Up, ktoré odštartoval v Austrálii a čakajú ho ešte vystúpenia v Európe, USA, či Kanade. Tour sa koná pri príležitosti vydania trinásteho štúdiového albumu s rovnomenným názvom.


Nachádza sa na ňom deväť nových skladieb a štyri akustické verzie. Z remeselne vynikajúcich rockových vecí ako „Brand New Day“, „You Belong To Me“ a „Thunderbolt“ zvoľňuje tempo k „Don’t Even Try” alebo „We Did It All“, čo v kombinácii s akustickými bonusmi znásobuje jedinečnú hĺbku a farbu jeho hlasu. „Album som pripravoval pieseň po piesni, pretože producent Jeff Lynne mi dal dostatok času na ich napísanie, čo bolo skvelé. Väčšina skladieb vznikla v spolupráci s Jimom Vallanceom, pričom všetci sme na linke Kanada – Európa – Los Angeles komunikovali predovšetkým cez internet. Posielali sme si ukážky a pracovali na nich dovtedy, kým sme s nimi boli definitívne spokojní. Z tohto albumu mám príjemný bezstarostný pocit a v mnohých ohľadoch by som si ho prial dať takto dokopy už pred 25 rokmi,“ vysvetľoval Bryan Adams.

Vstupenky na koncert Bryana Adamsa, ktorý sa uskutoční 8. októbra 2016 v košickej STEEL Aréne, si môžete zakúpiť exkluzívne v sieti ticketportal.sk. Predaj sa začne 8.4.2016.
Cena lístkov sa začína od 39 € Info: http://www.stelarena.sk

BRYAN ADAMS GET UP 2016 TOUR

Najväčšie hity Bryana Adamsa:
Bryan Adams – Summer of 69 [live]

Bryan Adams – (Everything i do) I do it for you

Bryan Adams – Have you ever really loved a woman?

Bryan Adams – Heaven [live at Slane castle]