Bonobo vystúpi v auguste v bratislavskom NTC


V auguste uvidíme v Bratislave britského umelca Simona Greena, známejšieho pod menom Bonobo. Aktuálny kráľ downtempa a triphopu vystúpi so speváčkou Szjerdenne a kompletnou kapelou 13. augusta v bratislavskom Národnom tenisovom centre. Predpredajové lístky v cene 25 eur sú k dispozícii na stránke http://www.orepole, na mieste bude vstupné 30 eur. Vstupenky zakúpené na pôvodný termín 27. marca zostávajú v platnosti.

Bonobo patrí k tým málo umelcom, ktorých koncerty sú v posledných rokoch po celej Európe pravidelne do posledného miesta vypredané. Bonobo-mániu spustila okrem iného Simonova spolupráca so speváčkami ako Bajka, Andreya Triana či Erykah Badu, ale hlavne jeho cit pre tú správnu kombináciu triphopu a jazzu s tou najfajnovejšou elektronikou.

Podľa magazínu Pitchfork, v rámci hudobnej „priehradky“ downtempo/triphop, do ktorej sa radia Air, Thievery Corporation či Four Tet, Bonobo „stojí nad všetkými“. Recenzent britskej BBC odporúča „stráviť trošku času s týmto umelcom každému, kto si zatiaľ nenašiel cestu k elektronickej hudbe“.

– viac info & vstupenky:
http://www.orepole.skbonobo