Blížící se festival Rock for People začal prodávat také letenky a VIP vstupenky


Ty, kteří trpí akrofobií, neboli strachem z výšek, nová atrakce na blížícím se festivalu Rock for People asi příliš nenadchne. Ale ostatní budou mít díky Dinner in the Sky jedinečnou příležitost vychutnat si festival (spolu s vychlazeným pivem) z ptačí perspektivy. Dinner in the Sky, neboli Sky Bar, je jeřábem vyzdvižená plošina, která pojme až 22 návštěvníků najednou a umožní jim vychutnat si kupříkladu výhled na koncert MUSE, The Prodigy, Editors a dalších bezmála 160 interpretů z výšky až 50 metrů. Létat se bude denně, od 4. do 6. července, každých patnáct minut. Letenky jsou již nyní v prodeji prostřednictvím Tickets for People – http://www.ticketsforpeople.cz. Cena jedné letenky je 190 Kč a kromě patnácti „nadpozemských“ minut zahrnuje i zmíněné občerstvení.

„Do prodeje putuje rovněž limitovaná edice 200 VIP vstupenek za 3 000 Kč, které svým majitelům umožní přístup do VIP zón včetně tolik populárního VIP baru, kde budou moci popíjet se svými oblíbenými kapelami. Navíc je pro majitele připravené místo ve VIP stanovém městečku a na VIP parkovišti. Ti, co vstupenku již mají, mohou doplatit rozdíl a VIP lístek získat,“ doplňuje další nabídku Michal Thomes z pořádající agentury Ameba Production.

Generálními partnery letního Rock for People jsou Česká spořitelna a T-Mobile pod značkou t-music. Hlavním partnerem je Staropramen. Hlavním mediálním partnerem je Evropa 2, mediálními partnery deníky MF Dnes a Metro, televize COOL, časopis Rock & Pop a Centrum Holdings. Více na http://www.rockforpeople.cz.

Kromě premiérových letenek a luxusních VIP vstupenek přinášejí organizátoři Rock for People návštěvníkům i letos nabídku výhodných jízdenek na festival. Autobusy, které fanoušky zavezou pohodlně až k hradeckému Festival parku, budou vyrážet tradičně z pražského Černého Mostu. První vyjede v sobotu 3. července v 10.00, 14.00 a 18.00 hodin a v neděli 4. července v 8.00 a ve 12.00 hodin. Do metropole se pak budou vracet po skončení festivalu ve středu 7. července, kdy první autobus vyrazí již v 1.00 hodinu v noci a další budou následovat v 9.00 a ve 13.00 hodin. Jízdenky za cenu 99 korun je možné zakoupit v prodejním systému Tickets for People.

Novinky se týkají také stanového městečka. Na popud návštěvníků a fanoušků festivalu bude zvýšena ostraha střežící bezpečnost areálu, včetně přítomnosti Městské policie, a navýšena bude i kapacita sociálního zázemí, tzn. velkokapacitních sprch s teplou a mobilních toalet. Cena za noc a osobu ve stanovém městečku doznala letos poprvé také drobného navýšení a stojí 40 Kč v případě rezervace přes Tickets for People, na místě pak bude jedna noc stát 60 Kč. Nový systém by měl mimo vyššího komfortu a lepšího zázemí přispět i k omezení přístupu osob, které nepatří k návštěvníkům festivalu.

KOMPLETNÍ PŘEHLED CEN A SLEV VSTUPENEK NA ROCK FOR PEOPLE

Celofestivalový pas 3. – 6. 7.
1denní vstupenky na 4. a 6. 7.
1denní vstupenky na 5. 7.
červen-červenec – 1 570,- Kč
červen-červenec – 1 190,- Kč
červen-červenec – 1 290,- Kč
na místě – 1 900,- Kč
na místě – 1 400,- Kč
na místě – 1 500,- Kč

Speciální VIP vstupenka – 3 000 Kč (v ceně je VIP parkování, VIP vstup, přístup do VIP baru a VIP stanové městečko v zázemí festivalu)

SNÍŽENÉ VSTUPNÉ – POUZE NA MÍSTĚ

Celofestivalový pas 3. – 6. 7.
1denní vstupenky na 4. a 6. 7.
1denní vstupenky na 5. 7.
Junioři (8-12 let) – 650,- Kč
Junioři (8-12 let) – 520,- Kč
Junioři (8-12 let) – 620,- Kč
Junior II (8-12 let) – 630,- Kč
Junior II (8-12 let) – 500,- Kč
Junior II (8-12 let) – 600,- Kč
Senior (nad 55 let) – 660,- Kč
Senior (nad 55 let) – 530,- Kč
Senior (nad 55 let) – 630,- Kč
ZTP – 640,- Kč
ZTP – 510,- Kč
ZTP – 610,- Kč
Doprovod vozíčkáře – 670,- Kč
Doprovod vozíčkáře – 540,- Kč
Doprovod vozíčkáře – 640,- Kč

Děti do 8 let vstup zdarma.

SLEVY (pouze na celofestivalové pasy)
sleva 15% pro klienty T-Mobile a České spořitelny na http://www.ticketsforpeople.cz
klienti T-Mobile mohou zakoupit vstupenky na splátky
sleva 150 Kč pro držitele karet ISIC, ALIVE a ITIC
množstevní slevy pro studenty středních škol a ČVUT

Nejlevnější vstupenky na http://www.ticketsforpeople.cz.
Další předprodeje: Ticketstream, Ticketportal, Eventim

Potvrzené zahraniční kapely: MUSE (GB), The Prodigy (GB), Morcheeba (GB), NOFX (US), Editors (GB), Skunk Anansie (GB), Tricky (GB), The Subways (GB), Alexisonfire (CA), Coheed And Cambria (US), Does It Offend You, Yeah? (GB), Jello Biafra And The Guantanamo School Of Medicine (US), Archive (GB), Gallows (GB), Disco Ensemble (FI), Suicidal Tendencies (US), Juliette Lewis (US), Dreadzone (GB), Death By Stereo (US), The Inspector Cluzo (FR), Skindred (GB), The Mahones (CA), Laco Deczi & Celula (US), Trashtucada (ES), Blasted Mechanism (PT), Evergreen Terrace (US), Horse the Band (US), Wisdom In Chains (US), Lyapis Trubetskoy (BY), D2 Band (BG), Doping Panda (JP), Blackout Argument (DE), Mutabor (DE), Illbilly Hitec (DE), The Feud (GB), Pink It Black (FR) Ginger Ninjas (US)

via http://www.rockforpeople.cz