Beyuz – Lounge life


… je kolekcia pesničiek, ktoré autor vyprodukoval ako medicínu pre telo, myseľ a dušu poslucháča. Nie je potrebné sa nikam ponáhľať, naopak užiť si príjemný zážitok z počúvania. Iba 18 minút hudby navodí atmosféru nikdy nekončiaceho výletu. Alebo možno naopak si EP ideálne vychutnáte v oddychovom móde. Hudba necháva poslucháčom voľne plynúť ich fantáziu a emócie všetkými smermi. Odporúčame nastaviť replay…

Ako predzvesť hudobného celku vznikli dva videoklipy. Hraný na skladbu Delivery režíroval Štefan Kurilla a animovaný k skladbe Cafeteria nakreslil a rozpohyboval Tomáš Rybár. Jediným hosťom na EP je atmosferický saxofón Mariána Jaslovského. Cover vznikol v rodinnej atmosfére vnútri labelu keď Bejčiho lomo fotografiu decentne doplnil MtotheG.

Lounge Life vyšiel 22.10. ako ajlavmjuzik release číslo 36. Stiahnuť a vypočuť si ho môžete zadarmo, alebo za prípadný donate na stránke ajlavmjuzik.com, alebo ajlavmjuzik.bandcamp.com.

“Držím sa konceptu tak, aby každá pesnička presunula poslucháča na iné miesto s inou atmosférou. No stále zachovávala pokoj a priestor pre fantáziu. To je pre mňa Lounge Life.” komentuje svoj aktuálny release Beyuz.

TRACKLIST
01. Wonderland
02. Cafeteria
03. Delivery
04. Girl with the diamond look
05. Bird song
06. Flashdance
07. Casino
08. Moonlight

Delivery

Cafeteria