Beatlien 5 – predstavenie lineup-u


14. novembra sa môžete tešiť na ďalšie pokračovanie Beatline v Batelieri. Okrem organizátorov budú hrať prevažne susedné české posádky. Na tejto osvedčenej párty sa zabavíte dvojako. Hlavný stage bude zaliaty drum and bass-ovou tlakovou vlnou.
Atempt / Brain Network Recordings, Soul Ex Machina, CZ
Attempt alebo známy aj ako Binarized, sa pohybuje po brnenskej hudobnej scéne už dlhú dobu a od začiatku predvádza skvelé výkony, či už sa pod jeho rukami točí dubstep alebo drum&bass. V poslednej dobe sa s vervou vrhol do hudobnej produkcie a z prvých výsledkov jeho práce je evidentné, že má pred sebou veľkú budúcnosť. Jeho pravou hudobnou láskou je neurofunk a techstep, ktorý najnovšie prekladá experimentálnou a deepovou hudbou.
https://soundcloud.com/binarized
Quest / Soul Ex Machina, CZ
Pre jeho selekciu je charakteristický dôraz na deepový a minimalový zvuk, nebráni sa ani experimentálnejšej produkcii. Aj keď sa profiluje hlavne ako dnb DJ, v poslednej dobe stále viac objavuje kúzlo dubstep-u, house-u a bass music všeobecne. Pri príprave svojich setov sa snaží sa dbať na ich pestrofarebnosť a gradáciu.
Pesha / Soul Ex Machina
dnb je pre neho neoddeliteľnou súčasťou života. Medzi mená, ktoré môžete počuť v jeho setoch patria : Alix Perez, Icicle, Foreign Concept, SpectraSoul, Rockwell, Dub Phizix, Spinline, Technimatic, SPY, Skeptical, Enei, Jubei, Kasra, Emperor, Mefjus, Dose

https://www.facebook.com/djpesha
Rough:Result / Soul Ex Machina, CZ
Kúzlo a náboj deep a minimal dnb mu dokonale učaroval. V obľube má ale aj rovnejšie beat-y, kde uprednostňuje minimalistický a soulful zvuk. Rok 2013 pre neho znamená spojenie síl a vzniku Soul Ex Machina crew. Práve táto parta má aktuálne v Brne na svedomí šírenie drum&bassové osvety vďaka pravidelným večierkom v klube Perpetuum. Neplánuje však zostať len u djingu, a otvára si tajomné dvere produkcie.
https://www.facebook.com/RoughResult/
https://soundcloud.com/soulexmachinaroughresult
Six Beat Under / Soul Ex Machina, CZ
Svoje prvé hudobné krôčiky urobil spolu s jeho kolegom Quest-om v roku 2010.
Jeho vkus sa nachádza vo vodách deepového a minimalistického dnb. V poslednej dobe upúšťa od ponurých beatov, ktoré nahrazuje skôr muzikálnejším soulful deepom, liquid-funkom a autonomicom. Nie je mu však cudzí ani tribal alebo microfunk.
Jeho dlhodobým vzorom je predovšetkým dBridge. Po tom, čo v roku 2013 vyštudoval žurnalistiku na Masarykovej univerzite, získal novinárske angažmá na hudobnom servere Drumup.cz, kde je pravidelným prispievateľom.

http://www.facebook.com/pages/Six-Beat-Under/235827936494762
https://www.facebook.com/SoulExMachinaDnB
IM3 / New Progress LTD
Domácu scénu zastúpi IM3 z New Progress LTD., ktorý je známi nie len ako jeden z organizátorov tohto eventu a letných akcii Bass on Beach, ale hlavne svojou 11 ročnou produkciou drum and bass-u.
Bar stage bude dýchať rovným beatom a stretom predstaviteľov dvoch crew : českej JCD Promotion bude zastupovať Martini a Siki, a organizátori z Electro Playground Marek Deagon a Moonspa. Rozhodne je sa na čo tešiť, presne pred rokom nám Martini a Siki predviedli skvelé skills v mixovaní TECHOUSE a TECHNO (viac inofo ).

Beatline II aftermovie s Martinim a Sikim :

Beatline IV aftermovie (predchádzajúce predletné vydanie ) :

Tešia sa na Vás organizátori akcie (fb event > http://www.facebook.com/events/696992986983713/ )
http://www.ElectroPlayground.com & http://www.bassonbeach.eu