Beat Right 17 – first info


Už 17. vydanie akcie Beat Right, iWova B-day párty, sa bude niesť v znamení rakúskej dvojice Camo & Krooked. A čo odkazujú Mlynskej Doline? Tras sa! ..Internátne mestečko ovládne drum&bass v piatok 26.2.2010.

Chalani si vypýtali 3 CD decky, takže sa môžeme tešiť, čo nám naložia z ich novej tvorby, ktorá ide ako na bežiacom páse. O kvalite nemôžeme ani len pochybovať, veď za nimi stoja renomované lable ako napríklad Renegade Hardware, Viper Recordings, Hospital, Breakbeat Kaos či veľa ďalších. Túto dvojicu podrobnejšie predstavíme v ďalšej tlačovke.

A aký je predbežný plán? Akciu spustí djka GentleBee s jej typickým nu: funky štýlom, ktorý bude vítať prvých kluberov. Dj Marbre priloží mix liquidu s neuro funkom, ktorý rozburcuje celé publikum. Krátky minimix si môžete vypočuť TU. Ako ďalší sa predstavia Camo & Krooked, 3. najúspešnejší producenti future-music.net Awards 2009. Po nich zahrá dj iWo live! set zo svojej novej produkcie. Party ukončí djka Dolyx, ktorá reprezentuje Drumatique s Spiral crew.

Súťažiť môžete tu a okrem voľných vstupov môžete vyhrať pekné a hlavne použiteľné darčeky od Grower.sk. Účasť môžete potvrdiť na facebooku alebo tu na dnb.sk v party liste. 

via Digital Inside