Bang Bang Eche prekvapivým headlinerom festivalu Telč Summer


Novozélandská rock’n’rollová štvorica, ktorá si energickým a živelným prejavom podmanila publikum na letnej Bažant Pohode, sa do našich končín vráti toto leto ešte raz! Už túto sobotu 21. augusta potešia Bang Bang Eche návštevníkov malého, ale rozkošného festivalíku Telč Summer 2010. Na moravskú akciu sa presunú priamo z rakúskeho FM4 Frequency.

Jednodňový festivalík Telč Summer sa koná v romantickom prostredí campu pri rybníku Roštejn. Spolu s novozélandským hosťom tu zahrajú aj slovenskí Talkshow, Puding Pani Elvisovej, Lavagance, Swan Bride ale aj českí Skyline, Rara Avis, Sunflower Caravan, Night či The Prague Conspiracy. „Našou snahou bolo zorganizovať malú akciu, na ktorej sa v rodinnej atmosfére stretnú dobré slovenské a české kapely. Hoci sme sa o veľké zahraničné mená nikdy neusilovali, Bang Bang Eche nám takmer padli z nebies a my sme veľmi radi, že náš program môžeme ozdobiť takou jagavou hviezdičkou,“ vysvetlil nečakané zmeny v programe šéf festivalu Vlado Vodzinský. V sobotu večer sa na pódiu neukážu United Flavour, ktorí na poslednú chvíľu svoje účinkovanie museli odrieknuť. Bang Bang Eche za nich ale bude viac ako dôstojnou náhradou.

Festival Telč Summer sa bude konať v sobotu 21. augusta v campe pri moravskom mestečku Roštejn. Vstupenky sa v predpredaji predávajú za 300,- KČ, priamo na mieste stoja vstupenky 330,- KČ.

Bang Bang Eche:
http://www.myspace.com/bangbangeche

Viac info:
http://www.telcsummer.cz/

Predpredaj:
http://www.ticketportal.cz/podujatie_search.asp?ID=126811

via telcsummer.cz