AUDIO (UK) vystúpi v januári na Slovensku!


Anglický drum&bass producent svetového formátu sa predstaví 21. januára slovenského publiku a že je na čo sa tešiť sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.

Audio patrí k producentom, ktorí si neúnavnou prácou a produkciou množstva trackov vybudovali rešpekt a podmanili veľké množstvo fanúšikov tvrdšieho tanečného dnb. Pochváliť sa môže dvoma vydanými albumami na labeloch Virus a Techfreak a dvadsiatkou singlov. Po dlhom čase sa zastaví aj na Slovensku preto si o ňom niečo bližšie povieme.

Pixel Fist – Horrible (Audio Remix)

Audio sa dostal do styku s elektronickou hudbou v polovici 90tych rokov. Tento svetoznámy dj začínal s Colinom Dalom a Colinom Favourom na rádiu Kiss 100. Potom už nebolo cesty späť a podľahol LPčkam a drum and bassu, ktorý tak všetci milujeme. Táto hudba ho motivovala aby začal hrávať na ilegálnych miestnych párty v okolí Londýna. Ďalším krokom bola produkcia. Postupne sa stal hlavným producentom Resonant Evil, pokračoval na Renegade Hardware, G2 , Outbreak and Moving Shadow a to otvorilo dvere jeho djingu po celej Európe. Taktiež sa stal členom Freak / Anger Management & Therapy Sessions, kedy sa v plnom prúde začína venovať svojmu sólovému materiálu s prvkami temnoty. Presadzuje sa a stáva sa známym ničiteľom tanečných parketov drumandbassovej scény po celej Európe.

Audio – Collision

Svoj debutový album vydal v roku 2008 pod názvom To the edge of reason u pánov temnôt Dylana a Technical Itch na labeli Tech Freak Recordings. Najväčšie hity sú Barricade, Exposed, Icarus či Vigilante.

V roku 2010 vydáva skvelý album Genesis Device na labeli Virus, ktorému šéfujú Ed Rush a Optical. Na tomto albume Audio posunul svoj zvuk viac do mainstreamu, tracky sú určené na tanečný parket s typickým virus soundom. Nemali by vám újsť hity ako Genesis Device, Collision, Scanners či Jibba Jabba.

Audio – Genesis Device

Na konte má aj niekoľko sólových trackov: K2, No Soul, Fallout, Missing, Error, Planet Fall, Control Freak, Furyen, Pandorum ……. viacero zaujímavých spoluprác s: Wrisk, Mackie, Wildchild, Damage, Panacea, Dylan, Future Signal, Dom & Roland …… a viacero remixov: The Cooler, Caesium 137, Retribution, Hell ….

Zhrnutím Audio je fenomenálny producent a dj, ktorý je rešpektovaný po celoeurópskej hudobnej a tanečnej drumandbassovej scéne. Produkuje nákazlivé tanečné techstepové skladby a rozpumpuje nám krv v žilách už v januári v klube Piano v Trenčíne. Keď sa chcete dostať na túto akciu za 7 eur napíšte email na listky@nudance.sk Bude to mazec ;)

Viac info o akcii kde Audio vystúpi nájdete tu
http://www.nudance.sk/events/show/Nudance-XXL7-with-AUDIO-UK

Audia môžete nájsť na facebooku
http://www.facebook.com/pages/Audio-UK-DnB-/43378609677?ref=ts

Jeho Myspace stránka http://www.myspace.com/audiouk/

Akcia na facebooku http://www.facebook.com/event.php?eid=174949565864926

Download mixovaný set free
Audio – Breakbeat Co Uk Podcast 2010-10-08

via nudance.sk