ANDY C – DJ, ktorý vypredáva 10-tisícove haly vystúpi na Slovensku


Agentúra Trident.sk v rámci osláv 15. výročia svojho vzniku pripravuje veľkolepú party s hlavnou hviezdou svetového formátu. Skvelý DJ a producent ANDY C vystúpi už 21. mája na zimnom štadióne v Partizánskom na akcii 15 YEARS OF TRIDENT a vráti sa tak na Slovensko po dlhých piatich rokoch. 

Andrew Clarke sa na špičku scény dostal predovšetkým vďaka nevídanému talentu, poctivej drine a tvrdej práci v štúdiu a za mixpultom. Jeho kariéra sa rozbiehala postupne už začiatkom 90tich rokov, no najväčší prílev bookingov a hraní zaznamenal práve po jeho tracku s ľahko zapamätateľným a odlišujúcim soundom s názvom Valley of The Shadows. Tento nadčasový release vydal v roku 1993 pod umeleckým menom Origin Unknown, v ktorom figuroval aj jeho vynikajúci priateľ  Ant Miles. Následne spoločne produkovali ďalšie už legendárne skladby, ktoré boli príznačné pre ďalšie napredovanie Drum & Bassu vo svete, vďaka čomu považujeme Andyho za priekopníka tohto žánru. Roky v hudobnom priemysle mu na radosti z hudby neuberajú a vyzerá to skôr naopak, čoho dôkazom je jeho obrovský vplyv na celú súčasnú scénu.
Jeho skvelý cit pre výber tých najkvalitnejších trackov pretavil do založenia vydavateľstva RAM Records, ktoré zastrešuje také hviezdne mená ako Chase and Status, Sub Focus, Wilkinson či Audio. A práve preto tento label patrí už dlhodobo k svetovo najrešpektovanejším vydavateľstvám.

Andy C & Fiora – Heartbeat Loud

Andy C je doslova už pravidelným víťazom DrumandBass awards v kategórií najlepší DJ a dokonca v celosvetovej ankete s názvom „Najlepší DJ všetkých čias“ sa Andy C umiestnil na neuveriteľnom 4. mieste, ako najvyššie umiestnený Brit. Ako jediný drum&bass DJ sa dokonca dostáva aj do komerčne najznámejšieho rebríčku DJ Top 100 magazínu DJ Mag.

Tento fenomenálny DJ je pre mnohých synonymom dokonalosti mixovania, v ktorom sa zameriava najmä na rýchlosť a presnosť najčastejšie z troch gramofónov. Jeho sety sú známe vďaka dokonalým double dropom, ktorými privádza davy do absolútneho tanečného šialenstva. Presviedča o tom publikum azda na všetkých významných festivaloch sveta. Snáď najväčším medzníkom v jeho aktuálnej kariére bolo vypredanie impozantnej londýnskej haly Alexandra Palace, kde v marci tohto roku prišlo na jeho sólo vystúpenie viac ako 10 000 návštevníkov! 

Vy Andyho C môžete zažiť už sobotu 21. mája práve na Slovensku. Vystúpi totiž ako hlavný hosť 15 narodenín značky Trident.sk na zimnom štadióne v Partizánskom. „Na naše okrúhle výročie sme chceli priniesť niečo skutočne exkluzívne, čo sa nám už v budúcnosti nemusí podariť. Andy C patrí do absolútnej DJ špičky sveta a preto by si nie len drum&bass fanúšikovia nemali nechať ujsť tohto velikána za mixpultom. Party bude navyše ozvučená tým najkvalitnejším sound systémom značky Funktion One a top svetlná show je taktiež samozrejmosťou. Ako čerešničku na torte sme navyše zriadili (nepovinný) dresscode a to vo forme klasického sviatočného oblečenia, na čo odkazuje aj grafika našich vizuálov. Pre všetkých to zaručene bude niečo výnimočné.” dodáva PR manažér Jozef Šiarik z Trident.sk.
Predpredaj vstupeniek prebieha v sieti Ticketportal.

Viac informácii o tejto jedinečnej party nájdete na webe http://www.trident.sk

► Vstupenky: http://bit.ly/Trident_AndyC-TICKETS

► Link na fb udalosť: http://www.fb.com/events/1011857835542082/