AFERA8:DRAMATIKZ


Dramatikz – Antiremixes

Popočúvajte ako sa naši remixéri popasovali s acapellami od Dramatikz

Krátke vysvetlenie prečo antiremix:
Textom kapely Dramatikz nerozumiem sú akési pseudosociálne, porazenecké a zakomplexované, ale asi už len nie som cieľová skupina tohto ideálneho produktu nadnárodného major labelu a to, že im nerozumiem bude už u mňa asi vekom … jednoducho ich textom neverím, lebo som na to pristarý. Podobný náhľad mala aj väčšina nami oslovených remixérov, ktorí odmietli remixovať dramatikz, ale prisľúbili že budú pre aferu radšej remixovať čokoľvek iné.
My na afere.sk však máme radi releasy ktoré sú kontroverzné a nemohli sme ako „fanúšikovia“ víťazov poslucháčskych ankiet a kapiel za ktorými stoja gigantické spoločnosti nechať ujsť zorganizovanie remixového releasu pre Dramatikz, sme asi len skurvene oportunistickí hajzli čo sa do toho pustili, lebo Dramatikz sú populárni a majú tisíce fans. :) To chceme aj my, lebo o to v hre zvanej pop music predsa ide, alebo nie? :)
Aj napriek mojim výhradám určite si rád vypočujem nasledujúci album Dramatikz a dúfam že borci budú pre mňa znieť presvedčivejšie … ešte že stále chvalabohu žijeme v slobodnej krajine a môžme prejaviť svoje názory, a to Dramatikz robia a ja si to vážim, aj keď v podstate ich nechápem.

Fakin Hipi
Ideový vodca net labelu :)

Remixerz kontakt:
Batcha de Mental myspace.com/batchademental
Dalmoh 33 myspace.com/damolh33damolh
Jules J myspace.com/julesjdj
Peril myspace.com/perilfromthefuture
STS STS

Tracklist:

via afera.sk