5. ročník medzinárodného festivalu súčasného umenia V4 – MOONRIDE


Medzi 11 – 16. októbrom 2010 sa v Košiciach uskutoční piaty ročník medzinárodného festivalu súčasného umenia V4 – MOONRIDE. Za svoju nedlhú existenciu sa vyprofiloval do festivalu s množstvom hosťujúcich produkcií a prídavných podujatí. Zahŕňa multižánrové pojatie dramaturgie, jeho návštevníci tak majú možnosť vidieť to najzaujímavejšie zo súčasných divadelných, hudobných, tanečných, výtvarných a multimediálnych produkcií najmä z krajín V4 no i zo širšieho zahraničia. Festival okrem hlavnej programovej štruktúry poskytne aj sériu workshopov z rôznych oblastí umenia, vernisáže, party s renomovanými DJmi a VJmi, prezentácie videoartistov či sympózium pracovníkov z európskych kultúrnych centier – ART-EXPO. Využívajúc aj verejné a atypické priestory ako napríklad plaváreň alebo kostol, MOONRIDE sústredi v októbrovych Košiciach pozoruhodné umelecké projekty, ktoré sa určite oplatí zažiť.

Z hudobnych interpretov vystúpia: The Autumnist, Anima Sound System/HU/, The Pharmacy/USA/, SelfBrush /CZ/, Pendler /AT/ a mnoho iných.

Viac info: http://moonride.sk/

Spustený je stále aj predaj permanentky! Kúpiť si ju môžete na našej stránke v sekcii VSTUPENKY, alebo pred akýmkoľvek koncertom v Tabačke. Ak sa teda chystáte na viacero akcií v rámci festivalu, tak s permanentkou rozhodne ušetríte a ide o najvýhodnejšiu možnosť, ako sa pohodlne zúčastniť na všetkých umeleckých produkciách! Plus ako bonus môžete za permanentku očakávať prekvapenia, o ktorých sa dozviete počas festivalu! ;)

VSTUPNÉ:

Permanentka: 15€;
ZADARMO: výstavy/vernisáže, workshopy, literárny cirkus;
Celý pondelkový program: 3/2€;
3/2€ : tanec, divadlo a koncerty mimo Tabačky;

4/2€: Pecha Kucha Special

5/4€ : bloky koncertov, ktoré budú v Tabačke, to znamená, že od prvého, po posledný koncert v daný večer spolu;

http://www.facebook.com/event.php?eid=162956453714966&index=1

via team Tabacky Kulturfabrik