Svetová špička digitálneho dizajnu v Bratislave


Dizajnérske osobnosti májovej konferencie By Design doplnia celosvetovo známi rečníci Irene Pereyra a Anton Repponen. Irene a Anton sú profesionálni dizajnéri na vedúcich pozíciách v poprednej svetovej agentúre Fantasy Interactive. Ich práce sú vysoko oceňovaným kreatívnym majstrovstvom digitálneho dizajnu.

IrenePereyra

Irene Pereyra (Global User Experience Director) a Anton Repponen (Global Creative Director) pracujú pre jednu z najuznávanejších svetových agentúr zameraných na digitálny dizajn – Fantasy Interactive. Agentúra Fantasy Interactive celosvetovo vyniká predovšetkým v user experience a user interface dizajne. Podieľali sa na mnohých úspešných projektoch pre významných klientov, ako napríklad USA Today, HTC, FOX, BBC, Red Bull, Microsoft, Porsche, Sony či Wacom. Sú častými rečníkmi na rozličných konferenciách kreatívneho priemyslu.

!Skúsení dizajnéri Irene Pereyra a Anton Repponen budú prezentovať svetovú špičku dizajnu spolu so žijúcou legendou grafického dizajnu – Stefanom Sagmeisterom z New Yorku. Okrem nich sa tiež predstavia medzinárodne uznávané štúdiá – Method z Londýna, Vasava z Barcelony či SNASK zo Štokholmu. Na By Design nebudú chýbať ani rečníci zo susedných krajín – rakúsky dizajnér Erwin Bauer, Poliak Jacek Utko či český dizajnér Aleš Najbrt. Program konferencie oživia ďalší významní rečníci, vrátane reprezentanta slovenského dizajnu. Jeho meno organizátori zverejnia už čoskoro.

AntonRepponen

Konferencia zameraná na dizajn a dizajnové myslenie je určená pre všetkých profesionálov z radov dizajnérov, architektov, podnikateľov či marketingových pracovníkov. Medzinárodní rečníci na nej predstavia reálne prípadové štúdie a vlastné problémy, ktoré vyriešili práve pomocou dizajnu. By Design organizuje kreatívne štúdio Milk spolu s občianskym združením BCK_SPC. Uskutoční sa 18. mája 2014 v priestoroch bratislavského Divadla Aréna.

Lístky na By Design možno zakúpiť na stránke http://www.bydesignconf.co.