20. 4. 2010 – Muzejka, Brno – Deer Deer, Waiting for Memories (ITA), Papier Tigre (FRA)


Dvě brněnské crew se spojily a začaly spolu dělat večírky. Dočkáte se tak nejen koncertních zážitků, jaké Vám doposavad přinášely 6 dBs, ale i kvalitních propařených party ve stylu burningBEATS. V brněnském klubu Muzejka se tak můžete těšit na vystoupení českých Deer Deer, italských Waiting for memories, ale i francouzských Papier Tigre. Koncert bude doplněn tanečními vystoupeními Union Runners a High Edition. After party si zase bere na starost DJ: IBE!

Deer Deer
http://www.bandzone.cz/deerdeer

Deer Deer jsou mladý psychedelický post-hardcore. Tahle energická kapela se přiřítí ze Slavičína. V Brně už odehrála několik skvělých koncertů a má za sebou vystoupení i se jmény jako The Mood, Valina (A), AIM (ITA) nebo Ema Camelia. Instrumentální nářez, který se jen hemží rimshoty do virblu. Start koncertu jak se patří!

Waiting for Memories
http://www.myspace.com/waitingformemories

Tihle Italové jsou velcí kamarádi u nás trochu známějších AIM. EMO, punk, hardcore to vše v jednom. Z kapely je cítit radost z hraní a neuvěřitelný drive. Celou kapelu žene skvělý bubeník, jehož rytmus bude kopat do vašeho těla. Tihle mladí kluci spolu hrají od roku 2006 a předskakovali už spoustu slavnějších jmen. Pokud vás baví moderní americký sound mladých kapel nenechte si je ujít – zábava pro všechny od 15 let nahoru. Za svou existenci už mají venku první desku, kde se kapela projevila v celé síle, bez použití editování nebo jakýchkoliv samplů. Prostě poctivá muzika.

Papier Tigre
http://www.myspace.com/papiertigre

Bez pochyby největší hvězda večer a to že vám mohou znít z celé trojice „nejklidněji“ rozhodně neznamená, že by oproti svým konkurentům něco ztráceli – jen o něco méně vazbí. Indie rock, který někdo v jejich případě nazývá jako Art Punk, občas brouzdá ve vodách math-rock a přemíra bicích partů – to jsou Papier Tigre, méně hluku, ale více skvěle vymyšlených rytmů.

Kapela má za sebou dvě dlouhohrající desky a spoustu vedlejších projektů. Hudba a dynamika, která se line z hudebních nástrojů těchto Francouzů, je až hmatatelná. Naléhavý hlas, šlapající bubny, to vše obklopeno kytarovými hrátkami. Pokud vás baví věci jako This ain‘t vegas, tak Papier Tigre by si vás mohli v Muzejce naservírovat místo žabích stehýnek.

Jako součást večera budou dvě krátká vystoupení tanečníků z Union Runners a High Edition. Na závěr večera proběhne afterparty pod vedením DJ Ibe, takže se můžete těšit na výbornou atmosféru ve stylu Burning Party!!!

Facebook akce: http://www.facebook.com/event.php?eid=114135981930762&ref=ts
Pořadatelé:
http://www.myspace.com/6dbs
http://www.facebook.com/sixdbs
http://www.burning.cz

via http://www.burning.cz